DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Perełki miesiąca – SIERPIEŃ 2018

Sezon ogórkowy powolutku zmierza ku końcowi. Po bardzo słabym okresie w branży gier komputerowych, gdzie najbardziej spektakularną premierą był nowy dodatek do miernego Far Cry’a 5 przyszedł czas na ostrą grę wstępną przed jesienną rozpustą. Sierpień dla niektórych graczy kojarzy się również z nudnym przestojem, w którym nic się nie dzieje, nic ciekawego nie wychodzi. Nawet “Barwy szczęścia” w telewizji nie lecą, a uważają, że jest to jedynie dobry czas na nadrobienie zaległości. Nic bardziej mylnego. Już od kilku lat w tym miesiącu dostajemy naprawdę fajne perełki, których w tym roku również nie zabraknie.


Na pierwszy ogień dostajemy najnowszą cześć trzecioosobowej serii gier akcji od SEGA. Yakuza 0 przedstawia wydarzenia sprzed słynnej serii i jest idealnym punktem wejścia do szalonego świata japońskiej mafii. Gracze mają okazję wyruszyć wraz z legendarnym Kazumą Kiryu i Goro Majimą na niepowtarzalną przygodę i przeżywać prawdziwe rozterki młodego członka yakuzy.

Na rozświetlonych neonami ulicach Kamurocho (Tokyo) i Sotenbori (Osaka) czekają hordy ulicznych zbirów z kieszeniami pełnymi złotych monet oraz mnóstwo lokalnych mieszkańców oczekujących na pomoc w ponad 100 zadaniach pobocznych. Miasta tętnią życiem lat 80 – z barami, salonami gier (pełnymi klasycznych automatów SEGA), klubami, wyścigami samochodowymi i wieloma innymi atrakcjami.

Warto wspomnieć, że jest to pierwsza gra z serii Yakuza, która trafiła na PC.

Reklama

Gra Monster Hunter World ukazała się na początku tego roku na konsole, zyskała tytuł najlepiej sprzedającej się gry w całej historii firmy Capcom, dzięki ponad 8 milionom kopii sprzedanych na całym świecie. W Monster Hunter World na PC gracze ponownie wcielą się w łowców i zapolują na przeogromne bestie, czyhające w rozległych ekosystemach, zarówno w trybie solo kooperacyjnym, do czterech graczy maksymalnie.

W Monster Hunter: World czeka nas podróż śladami pradawnych smoków, które raz na dekadę podejmują się migracji przez wielkie morze, a miejscem ich przeznaczenia jest ląd zwany Nowym Światem. Otrzymując zadania od Komisji Badawczej, gracze wyruszą na wielką wyprawę przez wielki i tajemniczy ląd, by zgłębić jego sekrety i panujące tam zjawiska. Gdy myśliwi wypełniają powierzone im misje, wzrok Komisji Badawczej skupiony jest na Zorah Magdaros – kolosalnym starszym smoku, wyrastającym nad ziemią niczym wulkan.


Brutalny atak upadłego tytana zatrząsł w posadach światem Azeroth, a pojawienie się nowego, potężnego zasobu – azerytu – który stanowi w rzeczywistości siłę życiową zranionej planety, popchnęło Przymierze i Hordę na skraj otwartej wojny.


F1 2018 dostępna będzie na PS4, Xbox One i PC od 24 sierpnia. Najnowsza odsłona to najbardziej kompleksowe i realistyczne ujęcie królowej sportów motorowych, jakie pojawiło się do tej pory w grach. Gra oferuje najbardziej rozbudowany tryb kariery w serii, 20 klasycznych bolidów z różnych epok historii sportu i oszałamiającą oprawę wizualną.

Reklama

PES 2019 dostępny będzie od 30 sierpnia na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.  Gra wprowadza też szereg nowych funkcji i ulepszeń do dobrze znanej piłkarskiej symulacji. Nowości to widoczne po graczach zmęczenie, przekładające się na zachowanie i sposób gry, nową mechanikę strzelania, poprawioną fizykę piłki, realistyczne efekty wizualne i oprawa 4K na wszystkich platformach.

Ponadto odświeżono tryb myClub, w którym pojawiły się karty z piłkarzami. Na okładce PES 2019 znajdzie się gwiazdor FC BarcelonyPhilippe Coutinho, który jest globalnym ambasadorem serii. Ponadto gra dostępna będzie w edycji specjalnej z wizerunkiem jednego z najpopularniejszych piłkarzy wszech czasówDavida Beckhama.


Wspomniane produkcje można kupić w atrakcyjnej cenie na Kinguin.net! Sprawdź to!

 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama