DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Valley of the Dormant Gods
Valley of the Dormant Gods

Newsy

Pierwsza cześć Valley of the Dormant Gods już dostępna!

Firma Deep Silver ogłosiła dziś, że pierwsza część Valley of the Dormant Gods, płatnego dodatku do uznanej przez krytyków gry Gods Will Fall od developera Clever Beans, jest już dostępna. Część pierwsza zawiera nowego boga, nową klasę broni, nowe umiejętności i przedmioty.W pierwszej części Valley of the Dormant Gods odwiedzisz śnieżną, górską krainę i zabijesz Yaltoggutha, przerażające bóstwo Oczu. Jeśli potrzebujesz pomocy, przyjdzie ona pod postacią nowej klasy wojownika, Brawlera – wyposażonego w śmiercionośne rękawice, szybki styl walki i możliwość chwytania wrogów bez ogłuszania. Dostaniesz też sporo nowych umiejętności i przedmiotów.


Historia w pierwszej części Valley of the Dormant Gods


Nowe zagrożenie obserwuje nieustraszonych wojowników ze swojego tronu na szczycie gór. Wybierz się do niego ze swoimi dzielnymi wojownikami i powitaj ich nową odmianę. Uzbrojony w czysty gniew i determinację oraz wyposażony w śmiercionośne rękawice, Brawler doskonale nadaje się do przedzierania przez hordy potworów. Poczuj dzikość wojownika, który jest w stanie pochwycić każdego przeciwnika i cisnąć nim w otchłań

Reklama

Cechy pierwszej części Valley of the Dormant Gods:


Valley of the Dormant Gods


  • Nowa kraina – nowa, górska kraina do zwiedzania, z nowym bóstwem do pokonania – Yaltogguthem, bogiem Oczu.
  • Nowa klasa broni – Brawler, wyposażony w rękawice.
  • Trzy nowe umiejętności – Agile Warrior, Momentum of War, oraz Parry Master.
  • Trzy nowe przedmioty – Blood Moss, Bone Quake i War Paint, a także nowe części ubioru dla twoich wojowników.

Posiadacze Gods Will Fall w edycji Valiant otrzymają Valley of the Dormant Godsjako automatyczną aktualizację gry. Jak wcześniej ogłoszono, części druga i trzecia zaplanowane są na drugi oraz trzeci kwartał tego roku. Każda część zawierać będzie nowy, duży poziom z nowym bogiem, przedmioty oraz umiejętności, a także części ubioru. Nowa klasa broni zostanie dodana w pierwszych dwóch częściach. Ponadto Overworld otrzyma nowe elementy. Gra Gods Will Fall jest dostępna na konsole PS4, Xbox One i Nintendo Switch, a także PC oraz Stadię.


Sprawdź również!


Autor

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama