DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Pierwsze wideo z serii „To jest Anthem”

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom graczy, którzy domagają się odpowiedzi na pytania związane z naszą nadchodzącą grą przedstawiamy pierwszy z serii filmów „To jest Anthem”.Część pierwsza przybliża historię świata gry, prezentuje rodzaje pancerzy (javelinów), ich właściwości oraz możliwości modyfikacji, jak również opisuje system rozwoju postaci. Kolejne wideo zostanie udostępnione już wkrótce.

Przypominamy również, że w dniach 25-27 stycznia dostępne będzie specjalne demo gry, do którego dostęp gwarantuje zamówienie gry przed premierą lub posiadanie wykupionego abonamentu Origin Access lub EA Access.
Natomiast w dniach 1-3 lutego demo gry zostanie otwarte i udostępnione wszystkim chętnym. Demo dostępne będzie na platformach PC, Playstation 4 oraz Xbox One.Anthem to gra akcji RPG, nastawiona na współpracę w czteroosobowych zespołach. Tworzona jest przez studio BioWare, twórców takich serii jak Dragon Age i Mass Effect.  Premiera gry 22 lutego 2019. Gra będzie dostępna w polskiej wersji językowej.


CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.