DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Pierwsze wideo z serii „To jest Anthem”

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom graczy, którzy domagają się odpowiedzi na pytania związane z naszą nadchodzącą grą przedstawiamy pierwszy z serii filmów „To jest Anthem”.Część pierwsza przybliża historię świata gry, prezentuje rodzaje pancerzy (javelinów), ich właściwości oraz możliwości modyfikacji, jak również opisuje system rozwoju postaci. Kolejne wideo zostanie udostępnione już wkrótce.

Przypominamy również, że w dniach 25-27 stycznia dostępne będzie specjalne demo gry, do którego dostęp gwarantuje zamówienie gry przed premierą lub posiadanie wykupionego abonamentu Origin Access lub EA Access.
Natomiast w dniach 1-3 lutego demo gry zostanie otwarte i udostępnione wszystkim chętnym. Demo dostępne będzie na platformach PC, Playstation 4 oraz Xbox One.Anthem to gra akcji RPG, nastawiona na współpracę w czteroosobowych zespołach. Tworzona jest przez studio BioWare, twórców takich serii jak Dragon Age i Mass Effect.  Premiera gry 22 lutego 2019. Gra będzie dostępna w polskiej wersji językowej.

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama