DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Torchlight III
Torchlight III

Newsy

Pierwszy rzut okiem na system fortów w Torchlight III

Perfect World Entertainment i Echtra Games z radością ogłaszają nowy system fortów w Torchlight III – wyczekiwanej kontynuacji uwielbianej przez fanów serii gier Torchlight. Oprócz cech typowych dla gatunku gier ARPG – takich jak system walki w stylu hack’n’slash i mechaniki znane z poprzednich części – nowa gra zawiera także wiele innowacyjnych funkcji czekających na graczy – jedną z nich jest system fortów przedstawiony w najnowszym zwiastunie filmowym.Gdy Torchlight III trafi na komputery PC później w tym roku, gracze będą mieli okazję budować i modernizować swoje osobiste fortece na granicy. Forty pozwolą podróżnikom pozostawić po sobie ślad w świecie gry, albowiem te budowle można dowolnie personalizować i ozdabiać skarbami – stworzonymi lub zdobytymi podczas licznych walk i podbojów. Fortece te pełnią również funkcję centrum dla graczy, w którym mogą oni spotykać się ze znajomymi, rozwijać swoje postaci, a także wymieniać swoje umiejętności i całe zestawy uzbrojenia. Forty będą dostępne i gotowe do wprowadzania modernizacji przez graczy na początku pierwszego aktu w grze – tuż po tym, jak pokonają oni grupkę nacierających goblinów.


Torchlight III


Torchlight III to najnowszy następca kultowych klasyków ARPG, Torchlight I i II, pierwotnie opracowywanych przez Runic Games. Ten hardkorowy dungeon crawler przenosi fanów z powrotem do uniwersum Torchlight, gdzie będą siekać i rąbać sobie drogę przez zupełnie nowy świat pełen goblinów, zombie i hord innych niebezpiecznych stworzeń.

Miłośnicy przygód mogą grać razem ze znajomymi lub wyruszyć w samotną podróż po rozległych pustkowiach, gdzie będą zajmować się grabieżą, eksploracją lochów, zbieraniem epickiego sprzętu i budową własnego fortu, aby pokazać się światu. Torchlight III posiada cztery unikalne klasy bohaterów (Dusk Mage, Forged, Railmaster i Sharpshooter) a także niezliczoną ilość nowych oraz tych dobrze znanych zwierzęcych towarzyszy, którzy będą pomagać graczom w walce o sławę i chwałę.

 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Bohaterowie Garou: Mark of the Wolves już w King of Fighters XV. Pierwsze DLC z nowymi postaciami do King of Fighters XV jest już...

Newsy

Premiera Syberia: The World Before już niebawem i z tej okazji firma Microids opublikowała nowe zrzuty ekranu z gry.

Newsy

Bungie opublikowało 14-minutowy dokument przedstawiający kulisy powstawania dodatku Destiny 2: Królowa-Wiedźma.

Newsy

2K opublikowało najnowszy zwiastun prezentujący rozgrywkę z WWE 2K22. Materiał wideo pokazuje gwiazdy WWE w nowej oprawie wizualnej, dzięki przeprojektowanemu silnikowi gry. W produkcji pojawią...

Reklama