DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

PlanetSide 2 świętuje 6. urodziny dodając nową, zrobotyzowaną piechotę

W trakcie transmisji na żywo z okazji 6. urodzin PlanetSide 2, studio Daybreak Games niespodziewanie ujawniło nową, zrobotyzowaną linię piechoty: Nanite Systems Operatives. Zespół developerów ogłosił, że nowi operatorzy zasilili już serwery testowe, gdzie mogą zostać sprawdzeni w boju przez wszystkie frakcje.Każdy operator jest zdalnie sterowany za pomocą urządzeń Nanite Systems z siedzibą w Auraxis, a po wejściu do nowej strefy zostaje włączony do frakcji o najniższym poziomie aktywnego personelu na polu walki. Ponadto operatorzy korzystają z pospolitego arsenału Nanite Systems, dzięki czemu gracze mogą natychmiastowo wskoczyć do walki i wspomóc dowolną frakcję.


CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.