DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Poczuj smak sławy w The Sims 4 Zostań gwiazdą

Z przyjemnością ogłaszamy, że rozszerzenie The Sims™ 4 Zostań gwiazdą* zagości na komputerach PC i Mac w polskiej wersji językowej już 16 listopada. Za sprawą tego zupełnie nowego dodatku gracze będą mogli urzeczywistnić swoje najskrytsze marzenia o wielkiej sławie i karierze od pucybuta do milionera, gdy ich Simowie dołączą do największych celebrytów i zaczną pławić się w luksusach zarezerwowanych tylko dla wschodzących gwiazd.

W The Sims 4 Zostań gwiazdą Simowie mogą dołączyć do grona celebrytów, wkraczając na zupełnie nową ścieżkę kariery aktorskiej. Mogą zyskać sławę za sprawą popularnego programu, a także zdobyć rolę w serialu telewizyjnym lub w klipie reklamowym. Simowie z ambicjami, którzy wykażą się wyjątkową pracowitością i oprócz aktorskiej prezencji zabłysną też znajomością dialogów, będą mogli wynieść swoją karierę na wyższy poziom dzięki głównej roli w kolejnym hicie kinowym. Simowie mogą też znaleźć się w centrum zainteresowania jako inspirujący influencerzy, którzy relacjonują na żywo najważniejsze wydarzenia ze swojego życia i zaspokajają ciekawość social mediową innych Simów, zyskując w ten sposób międzynarodowe uznanie. Nawet Simowie, którym nie zależy na sławie, będą mogli uczestniczyć w ekskluzywnych imprezach wspólnie z gwiazdami, przedzierać się przez tłum wielbicieli, doświadczyć na własnej skórze luksusów wymarzonego gwiazdorskiego życia i skorzystać z wielu innych atrakcji.

„Dzięki rozszerzeniu The Sims 4 Zostań gwiazdą gracze mogą spełnić swoje największe marzenia o zostaniu celebrytą i korzystaniu ze wszystkich uroków, jakie w The Sims 4 zapewnia wysoki poziom sławy. Simowie mogą poznać wszystkie aspekty luksusowego życia, od znajomości z telewizyjnymi celebrytami, aż po naszpikowane gwiazdami ekskluzywne imprezy na wzgórzach” – mówi Grant Rodiek, starszy producent. „Wzbogaciliśmy rozgrywkę o szereg zabawnych, humorystycznych i wystawnych treści, dzięki którym fani oraz ich Simowie doświadczą uroków celebryckiego życia w blasku fleszy”.

Dodatek The Sims 4 Zostań gwiazdą przybliża też oszałamiający świat Del Sol Valley, miasta, którego drugie imię to Sława. Simowie mogą wprowadzić się do startowego mieszkania w Mirage Park lub w pocie czoła dorobić się oszałamiającej posiadłości na wzgórzach The Pinnacles. Jeśli chodzi o domy, Simowie mogą udekorować swoje kosztowne gniazdko błyszczącymi dodatkami z najwyższej półki, takimi jak choćby pozłacane meble. Mogą nawet zabrać do domu niepowtarzalny rekwizyt z planu zdjęciowego, na zawsze zachowując cząstkę swej sławy. W The Sims 4 Zostań gwiazdą tylko najbardziej przedsiębiorczy Simowie będą w stanie zamienić swoje 15 minut na wiekopomne dziedzictwo, które zaowocuje własną tabliczką na Starlight Boulevard.

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama