DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Podróż bohatera – najnowszy filmowy zwiastun gry Total War: THREE KINGDOMS zabiera w podróż po starożytnych Chinach

Legendarny śmiałek Zhuge Liang przemierza średniowieczne Chiny w poszukiwaniu godnego przywódcy w najnowszym zwiastunie Total War: THREE KINGDOMS. Olśniewający materiał prezentuje zróżnicowany ląd, nad którym twoja dynastia może objąć panowanie.Kraina o zapierającej dech w piersiach naturalnej piękności jest zniszczona i rozdarta przez żądnych władzy watażków, walczących o kontrolę nad przyszłością Chin. Bujne subtropiki, charakterystyczne górzyste pejzaże zatopione w mgle oraz spokojne, złociste rzeki stanowią tło najbardziej krwawego okresu w historii starożytnych Chin.

Zhuge Liang to niezwykle utalentowany strateg, którego jedynym celem jest służba nacechowanemu honorem przywódcy. W wieku bezgranicznej chciwości, odnalezienie odpowiedniego władcy graniczy z cudem. I wtedy spotyka na swojej drodze cnotliwego Liu Bei’a. Wspólnie, ramię w ramię, staną w walce o przywrócenie Chinom pokoju i harmonii.

Reklama

Czy będziesz na tyle godzien, aby Zhuge Liang stanął w twojej sprawie?

Kolejna odsłona historycznego cyklu gier strategicznych Total War™ pojawi się w sprzedaży 7 marca 2019.


Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama