DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

EA Play 2020
EA Play 2020

Newsy

Podsumowanie EA Play 2020

EA wprowadza więcej gier na nowe platformy, w tym na Steam i Nintendo Switch, oraz dostarcza kolejne gry z obsługą cross-play!


EA Play


Za nami EA Play Live 2020, podczas którego Electronic Arts zapowiedziało zupełnie nowe gry oraz ich dostępność na większej liczbie platform niż kiedykolwiek wcześniej. Prócz tego zaprezentowano pierwsze zapowiedzi gier studia EA dla nowej generacji konsol. Apex Legends, które stało się prawdziwym hitem od czasu swojej niespodziewanej premiery w zeszłym roku, powita jeszcze więcej graczy, gdy jesienią trafi na Steama i Nintendo Switch z obsługą cross-play. EA Play Live to także światowy debiut Star Wars: Squadrons, pierwszej od 20 lat gry o potyczkach statków kosmicznych w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Nadchodząca gra to zarówno historia dla jednego gracza, jak i wieloosobowe bitwy kosmiczne w trybie 5v5 zawodników.


Apex LegendsSeason 5 Apex Legends ma najwyższy dotychczasowy wynik w retencji graczy oraz największą liczbę nowych zawodników od czasów pierwszego sezonu. Studio przewiduje jesienią jeszcze większy wzrost liczby graczy w związku z wejściem Apex Legends na Steama i Nintendo Switcha z obsługą cross-play.

Reklama

Podczas EA Play zespół w Respawn ujawnił również, że event Lost Treasures Collection rozpocznie się 23 czerwca. Wydarzenie to oferuje nowy tryb, ograniczone czasowo przedmioty ekskluzywne i nowe Przejęcie Miasta – Crypto’s Map Room. Do gry powróci tryb Uzbrojeni i Niebezpieczni, w którym posługiwać się można tylko strzelbami i karabinami snajperskimi… ale z kilkoma zmianami, takimi jak Zbroja Evo i zupełnie nowy łup, Mobile Respawn Beacons.


The Sims 4


The Sims, stworzone przez firmę Maxis, zawsze zachęcało graczy do wyrażania siebie poprzez tworzenie różnorodnych Simów, unikalnych historii i światów. The Sims 4 oraz wszystkie dodatki są teraz dostępne dla jeszcze większej liczby graczy na platformie Steam. W  ciągu ostatnich dwóch miesięcy do społeczności dołączyło ponad 2,5 miliona nowych graczy, a w ostatnim kwartale odnotowano również niemal 10 milionów grających miesięcznie. Dla twórców to wyjątkowy czas. The Sims 4 stało się źródłem świetnej zabawy i radości dla tak wielu graczy, którzy wirtualnie świętują najważniejsze życiowe chwile ze swoimi bliskimi odtwarzając w grze swoich przyjaciół i rodziny, a także organizując specjalne wydarzenia, takie jak urodziny, ukończenie studiów, a nawet śluby.


Więcej gier, więcej platform


W tym roku gracze mogą spodziewać się jeszcze większej liczby gier EA na większej liczbie platform niż kiedykolwiek wcześniej. Do uznanych przez krytyków tytułów Star Wars Jedi: Upadły Zakon i Command & Conquer Remastered dołączają dziesiątki innych tytułów, takich jak The Sims 4, Titanfall™ 2, A Way Out i Dead Space™ 3. Późnym latem tego roku, EA Access, napędzany wspaniałymi grami i korzyściami dla jego subskrybentów, pojawi się również na Steamie jako pierwszy abonament obsługiwany na tej platformie.

W ciągu najbliższych 12 miesięcy na Nintendo Switch ukaże się również siedem nowych gier. Burnout™ Paradise: Remastered będzie dostępny już 19 czerwca, a Apex Legends i FIFA 21 jesienią tego roku.

Reklama

Cross-play będzie obsługiwany również w Apex Legends, Rocket Arenie i Star Wars: Squadrons, które dołączą do Need for Speed™ Heat.


EA Orginals


W celu niesienia dalszej pomocy odważnym, niezależnym studiom, do grona produkcji EA Originals dołączają trzy nowe tytuły: Rocket Arena studia Final Strike Games, It Takes Two od Hazelight Studios i Lost in Random studia Zoink.

Rocket Arena jest nowym rodzajem hero arena shootera, gdzie gracze opanowują sztukę strzelania rakietami poprzez unikalne, konfigurowalne style gry i szybką walkę, która nadaje nowego kształtu klasycznemu rakietowemu chaosowi. Gracze mogą zapoznać się z Rocket Arena 14 lipca 2020 roku, kiedy to gra zostanie uruchomiona na PlayStation 4, Xbox One i PC na platformach Origin i Steam.

It Takes Two, mające ukazać się w 2021 roku, to platformówka action-adventure studia Hazelight, twórcy uznanego i nagradzanego przez krytyków A Way Out.

Reklama

Lost in Random studia Zoink to gotycko-bajkowa action-adventure o bardzo nowoczesnym przekazie, której akcja rozgrywa się w zakręconej dystopii, gdzie panuje strach przed niepewnością i chaosem. Lost in Random pojawi się w 2021 roku na PlayStation 4, Xbox One, Switch i PC na platformach Origin i Steam.


Star Wars: SquadronsMotive Studios i Lucasfilm pokazały pierwszy gameplay Star Wars™: Squadrons w zupełnie nowym sześciominutowym video. Ujawnione na początku tygodnia Star Wars: Squadrons to wciągające walki w kosmosie z perspektywy pierwszej osoby, osadzone w ukochanym uniwersum Gwiezdnych Wojen. Gra oferuje również porywające wieloosobowe walki statków kosmicznych 5v5, monumentalne bitwy floty oraz oryginalną historię rozgrywającą się w ostatnich dniach Imperium Galaktycznego i powstania Nowej Republiki po wydarzeniach z Gwiezdnych Wojen: Powrót Jedi™. Star Wars: Squadrons trafi do sprzedaży 2 października 2020 r. na PlayStation®4, Xbox One, PC na platformach Origin™, Steam i Epic Games Store. Gra będzie również dostępna na Virtual Reality (VR) na PlayStation 4 i PC w trybie cross-play.


NFL 21


W tym roku Madden NFL 21 jeszcze lepiej przybliży graczom świat amerykańskiego futbolu dzięki nowym funkcjom i innowacyjnym ulepszeniom, które zapewnią wyjątkowe wrażenia podczas rozgrywki. Wszystko na platformach obecnej i nowej generacji. Madden NFL 21 będzie dostępny na całym świecie 28 sierpnia 2020 roku na PlayStation 4, Xbox One oraz PC na platformach Origin i Steam.

Reklama

Abonenci EA Access i Origin Access będą mogli wypróbować grę od 21 sierpnia. Tego samego dnia dostęp otrzymają również członkowie Origin Access Premier. Wszyscy członkowie Access* będą nieustannie przez cały sezon otrzymywać bieżące aktualizacje Madden NFL. Madden NFL pojawi się w Google Stadia tej zimy, a Madden NFL 21 Mobile wystartuje 6 sierpnia razem z nową aplikacją.

Dzięki ofercie EA SPORTS Dual Entitlement, gracze będą mogą bez dodatkowych kosztów uaktualnić Madden NFL 21 z Xbox One do Xbox Series X oraz z PlayStation 4 do PlayStation 5, odkrywając nowe funkcje gry, niedostępne dla poprzedniej generacji konsol. Obowiązują wyjątki od tej oferty. Obecnie nie można korzystać z dysków fizycznych w celu modernizacji na konsol bezdyskowych.


FIFA 21W tym roku fani otrzymają edycję EA SPORTS FIFA jakiej jeszcze nie było. Wszystko za sprawą innowacji napędzanych przez PlayStation 5 i Xbox Series X. Przejdź od wersji wizualnej do instynktownej z niesamowicie szybkimi czasami ładowania, odroczonym oświetleniem i renderingiem, ulepszoną technologią animacji i wieloma innymi funkcjami. Światowa premiera FIFA 21 odbędzie się 9 października 2020 roku i będzie dostępna na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz PC na platformach Steam i Origin. Prócz tego jeszcze tej zimy gra pojawi się w Google Stadia. Członkowie EA Access, Origin Access Basic będą mogli wypróbować grę od 1 października. Członkowie Origin Access Premier otrzymają pełen dostęp do gry. Wszyscy członkowie Access* będą nieustannie przez cały sezon otrzymywać bieżące aktualizacje FIFA. Kibice mogą również zamówić grę FIFA 21 w przedsprzedaży, aby uzyskać wczesny dostęp do gry wraz z bonusami – więcej informacji na temat wszystkich ofert w przedsprzedaży znajdziesz tutaj.

Reklama

Dzięki ofercie EA SPORTS Dual Entitlement, gracze EA SPORTS FIFA 21 będą mogą bez dodatkowych kosztów uaktualnić Madden NFL 21 z Xbox One do Xbox Series X oraz z PlayStation 4 do PlayStation 5, odkrywając nowe funkcje gry, niedostępne dla poprzedniej generacji konsol. Obowiązują wyjątki od tej oferty. Obecnie nie można korzystać z dysków fizycznych w celu modernizacji na konsol bezdyskowych.


Skate


Skate wrócił! W odpowiedzi na głosy niewiarygodnie zagorzałych kibiców, Chief Studios Officer, Laura Miele, przygotowała wyjątkową niespodziankę. Cuz Parry i Deran Chung, odpowiednio Game Director i Creative Directory gry, zdradzili, że rozpoczęli prace nad kolejną ewolucją w ramach franczyzy Skate.

Reklama
Autor

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama