DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Intel Extreme Masters powraca na Spodek

E-sport

Pojedynek Wisły All iN! z Ninjas in Pyjamas na otwarcie IEM 2022

Wisła All iN! Games Kraków w swoim pierwszym meczu na Intel Extreme Masters 2022 w Katowicach zmierzy się z Ninjas in Pyjamas. Szwecki zespół w Katowicach prawdopodobnie zagra bez swojego lidera Nicolaia “dev1ce” Reedtza, który jest kontuzjowy.

Wisła All iN! Games Kraków w swoim pierwszym meczu na Intel Extreme Masters 2022 w Katowicach zmierzy się z Ninjas in Pyjamas. Szwecki zespół w Katowicach prawdopodobnie zagra bez swojego lidera Nicolaia “dev1ce” Reedtza, który jest kontuzjowy. Jeśli Wisła wygra swój pierwszy mecz z Ninjas in Pyjamas to w kolejnym pojedynku zmierzy się z Fnatic lub Copenhagen Flames.
Intel Extreme Masters powraca na Spodek

Wisła All iN! z Ninjas in Pyjamas na otwarcie IEM 2022

Reklama

Już za niespełna tydzień rozpocznie się wyczekiwany Intel Extreme Masters Katowice 2022. ESL i IEM ogłosiły dziś pełną drabinkę dla fazy play-in. Każda drużyna musi wygrać dwa mecze, aby przejść do fazy grupowej i zagrać przed katowicką publicznością.

Reklama
Sprawdź również: Gdzie kupić bilet na IEM Katowice 2022? Znamy dokładną cenę biletów

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Xbox Game Pass

Microsoft potwierdził, że już 23 sierpnia gra Death Stranding dołączy do biblioteki Xbox Game Pass na PC. Produkcja Kojima Productions jest jednym z najgorętszych tytułów ostatnich lat.

Newsy

EA Sports potwierdziło, że w najnowszej odsłonie FIFA 23 Ultimate Team pojawi się karta Bohatera FUT upamiętniającą Włodzimierza Smolarka, legendę reprezentacji Polski, Widzewa Łódź oraz FC Utrecht. 

Gry za darmo

Bethesda udostępniła dla wszystkich graczy na PC, oraz konsolach PlayStation i Xbox darmowy okres próbny The Elder Scrolls Online. Jeśli chcecie przetestować za darmo...

Xbox Game Pass

Gra Inkulinati dołączy do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej oficjalnej premiery. Najnowsza produkcja warszawskiego studia Yaza Games to inkaustowa strategia.

Reklama