DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Intel Extreme Masters powraca na Spodek

E-sport

Pojedynek Wisły All iN! z Ninjas in Pyjamas na otwarcie IEM 2022

Wisła All iN! Games Kraków w swoim pierwszym meczu na Intel Extreme Masters 2022 w Katowicach zmierzy się z Ninjas in Pyjamas. Szwecki zespół w Katowicach prawdopodobnie zagra bez swojego lidera Nicolaia “dev1ce” Reedtza, który jest kontuzjowy.

Wisła All iN! Games Kraków w swoim pierwszym meczu na Intel Extreme Masters 2022 w Katowicach zmierzy się z Ninjas in Pyjamas. Szwecki zespół w Katowicach prawdopodobnie zagra bez swojego lidera Nicolaia “dev1ce” Reedtza, który jest kontuzjowy. Jeśli Wisła wygra swój pierwszy mecz z Ninjas in Pyjamas to w kolejnym pojedynku zmierzy się z Fnatic lub Copenhagen Flames.
Intel Extreme Masters powraca na Spodek

Wisła All iN! z Ninjas in Pyjamas na otwarcie IEM 2022

Już za niespełna tydzień rozpocznie się wyczekiwany Intel Extreme Masters Katowice 2022. ESL i IEM ogłosiły dziś pełną drabinkę dla fazy play-in. Każda drużyna musi wygrać dwa mecze, aby przejść do fazy grupowej i zagrać przed katowicką publicznością.

Sprawdź również: Gdzie kupić bilet na IEM Katowice 2022? Znamy dokładną cenę biletów

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.