DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Ponad 70 gier, aplikacji, e-booków i soundtracków TopWare Interactive już w sklepie Kinguin Indie Valley

Legendarny wydawca i deweloper TopWare Interactive dołącza do Kinguin Indie Valley z bogatym portfolio gier oraz produktów wcześniej niedostępnych na platformie.


5aa7a01a284e1_resized_topware


Kampania sprzedażowa prowadzona we współpracy z Indie Valley oraz Kinguin.net dotyczy największych i najpopularniejszych gier TopWare Interactive, które są dostępne na Kinguin.net w najniższych cenach. Następujące tytuły można w tej chwili nabyć w cenie poniżej 1 euro: seria Two Worlds, seria Earth 21×0, Jagged Alliance 2, Enclave, Jack Orlando, Dream Pinball 3D i Battle vs Chess.

Świętując naszą 30. rocznicę, chcieliśmy dać graczom i fanom szansę uzupełnienia kolekcji w najniższych cenach. Poza klasykami z naszej serii Replay Now, udostępniamy ogromnej społeczności Kinguin także nasze współczesne tytuły, takie jak TWII: Call of the Tenebrae i Vendetta: Curse of the Raven’s Cry. Nie możemy doczekać się kolejnych wyprzedaży i promocji związanych z naszymi nadchodzącymi tytułami, takimi jak Two Worlds II: Shattered Embrace, Dream Pinball 3D i Two Worlds III!

 Alexandra Constandache, CEO w TopWare Interactive.

Ofertę gier uzupełniają nie tylko ekskluzywne produkty, takie jak DLC, bundle i limitowane edycje kolekcjonerskie, w tym GOTY, przepustki sezonowe. Ponadto dzięki TopWare Interactive po raz pierwszy w historii sklepu do sprzedaży trafią dobra cyfrowe innego rodzaju.

Reklama

Two_Worlds_II_Artwork_02

TopWare Interactive jest pierwszym wydawcą współpracującym z Indie Valley i Kinguin.net, który wzbogacił marketplace o soundtracki czy książkowe przewodniki po grach. To wyjątkowa chwila dla naszego sklepu, ponieważ współpraca z ojcami kultowych serii gier stanowi ukłon w stronę fanów retro, ale również rozpoczyna proces intensywnego poszerzania naszej oferty skierowanej do młodszych. Celem jest wdrożenie rozwiązań sprzedażowych, które ułatwią wszystkim graczom dostęp do atrakcyjnych produktów, a twórcom umożliwią ich sprawniejszą dystrybucję.

Dominik Głowacki, Head of Indie Valley Store.

Źródło: informacja prasowa

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Platforma sprzedaży gier niezależnych firmy Kinguin, spotyka się z coraz większym zainteresowaniem deweloperów i wydawców. Do Indie Valley dołączają wiodące studia indie z Polski. Indie Valley...

Newsy

Może seria Two Worlds nie odniosła tak spektakularnego sukcesu, jak Wiedźmin, ale nie była aż tak zła jak większość “kaszanek” tworzonych w naszym kraju. Oficjalnie,...

Reklama