DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Popularny mmorpg Albion Online otrzymuje zupełnie nowy system Artefaktów

 

Niemiecki deweloper Sandbox Interactive stawia na pełne oddanie idei dostarczania fanom swojego tytułu MMORPG Albion Online coraz lepszych doświadczeń z rozgrywki. Nowy system Artefaktów, wprowadzony w końcowej fazy wersji beta gry, jest na to kolejnym dowodem. Te specjalne przedmioty zaoferują graczom zupełnie nowy typ ekwipunku – każdy z unikalnym wyglądem, zdolnościami oraz czarami. Artefakty nie są jednak tylko bardziej wartościowymi zdobyczami w strefach PvE. To także całkowicie nowy sposób na jeszcze bardziej rozbudowane podkreślenie różnorodności i unikalności postaci kierowanej przez gracza.

14072016_Artifact_Graveguard Set

Z chwilą wejścia bety w ostatni etap, 1 sierpnia 2016, 18 nowych Artefaktów (10 rodzajów broni głównej, 2 rodzaje przedmiotów pomocniczych oraz 2 zestawy zbroi) będzie dostępnych do wyprodukowania przez graczy. Sandbox Interactive ma jednak w planach o wiele więcej. Docelowo twórcy chcą bowiem udostępnić aż 81 Artefaktów.

Reklama

14072016_Artifact_Melding

Więcej na temat tych unikatowych przedmiotów, które pojawią się już wkrótce w Albion Online znaleźć można w materiale wideoŹródło: informacja prasowa

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama