DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Poznaj nową twarz horroru – tryb Nazi Zombies z Call of Duty: WWII został ujawniony w trakcie San Diego Comic Con

W trakcie panelu All-Star Comic Con prowadzonego przez Grega Millera z Kinda Funny Games miała miejsce światowa premiera w pełni odświeżonego kooperacyjnego trybu Nazi Zombies

unnamed (22)

Całkowicie nowe, pokręcone podejście do kooperacyjnego trybu Zombie z serii Call of Duty od Activision zostało ujawnione!  Call of Duty®: WWII – Nazi Zombies, mrożąca krew w żyłach, czarna wizja horroru z nieumarłymi, została ujawniona w trakcie San Diego Comic Con wraz z informacją o członkach gwiazdorskiej obsady, w której znajdziemy takie sławy jak David Tennant, Elodie Yung, Katheryn Winnick, Udo Kier oraz Ving Rhames.  Debiutujący 3 listopada jako część Call of Duty: WWII kooperacyjny tryb Nazi Zombies oferuje złowieszczą historię napisaną przez Sledgehammer Games, na nowo definiując terror trybów Zombie w Call of Duty.

„Poprzez Nazi Zombies tworzymy przerażający świat pełen budzących grozę postaci i wydarzeń, które niejednokrotnie sprawią, że gracze podskoczą i będą się oglądać za siebie.  Nasz zespół przelał do gry niesamowitą dozę mitologii i detali”
„To coś dotychczas niespotykanego, jako że w Nazi Zombies zabieramy graczy w pewne bardzo mroczne i ponure miejsca. To będzie piekielnie straszna przygoda”.
Glen Schofield, szef i współzałożyciel studia Sledgehammer Games
Michael Condrey, szef i współzałożyciel studia Sledgehammer Games, dodał: „Nie możemy być bardziej podekscytowani prezentacją Nazi Zombies na San Diego Comic Con. Niesamowicie jest wrócić do tworzenia rozgrywki opartej o horror, a w przypadku Call of Duty oznacza to powrót do korzeni Nazi Zombies. Nasz zespół jest dumny z szansy na zaoferowanie fanom czegoś specjalnego”.
unnamed (23)
Call of Duty: WWII – Nazi Zombies to nowa, przerażająca przygoda z zombie do rozegrania w trybie kooperacji, która przenosi graczy do labiryntu mrożących krew w żyłach, okultystycznych eksperymentów nazistów i ich potwornych tworów powstałych w trakcie II wojny światowej.  Historia zaczyna się w momencie, gdy międzynarodowy zespół odkrywa kolejne warstwy podłego spisku zaplanowanego przez siły Osi, by okiełznać niewyobrażalne siły okultystyczne do stworzenia niezwyciężonej armii umarłych. Obsada zwiera głosy i podobizny międzynarodowej obsady składającej się z takich aktorów, jak David Tennant (Dr. Who, Broadchurch), Elodie Yung (G.I. Joe: Retaliation, Daredevil), Katheryn Winnick (Vikings, The Dark Tower), Udo Kier (Blade, Melancholia) oraz Ving Rhames (Pulp Fiction, Mission Impossible – Rogue Nation).
Panel Nazi Zombies mający miejsce na San Diego Comic Con został poprowadzony przez sławę YouTube’a i współzałożyciela Kinda Funny Games, Grega Millera, i po raz pierwszy publicznie zebrał obsadę oraz developerów z zespołu Sledgehammer Games. Widzowie mogli zobaczyć debiutanckie materiały z trybu Zombie, w tym filmy pokazujące pracę zza kulis nad tym odświeżonym segmentem do gry w kooperacji.
Źródło: informacja prasowa

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama