DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Pre-ICO Kinguin Krowns zbiera ponad 11 mln USD. Do zakończenia jeszcze dwa tygodnie.

ICO kluczowym elementem ekosystemu dla graczy.

Viktor Romaniuk Wanli_KINGUIN_CEO

Initial Coin Offering (ICO) platformy Kinguin.io zebrało ponad 11 mln dolarów (40 mln zł) kapitału zadeklarowanego w ramach przedsprzedaży dla partnerów i kluczowych inwestorów. Zdolność optymalizacji działań firmy na drodze do ICO odegrała znaczącą rolę w zabezpieczaniu inwestycji. Metoda Kinguin – zaprezentowana na kinguin.io/ico.pdf – zdobyła liczne międzynarodowe nagrody za najlepszą strategię ICO.

Sprzedaż pre-ICO, obecnie umożliwiająca skorzystanie z 20-proc. zniżki, potrwa do 31 maja i zakończy się wraz z początkiem sprzedaży otwartej. Począwszy od lipca waluta Kinguin Krowns (KRS) pojawi się także na głównych i mniejszych giełdach. Jeszcze przed końcem maja klienci Kinguin będą mogli korzystać z Krownów na cyfrowej platformie handlu. W ciągu roku miarowo wprowadzane będą nowe sposoby użytkowania Krownów.

– Potrzebowaliśmy nieco czasu, aby podejść do pomysłu we właściwy sposób – wyjaśnia Viktor Romaniuk Wanli, założyciel i CEO Kinguin. – To nie takie proste, jak mogłoby się wydawać, nawet dla już istniejącej i odnoszącej sukcesy firmy.

Źródło: informacja prasowa

Reklama

 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama