DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Assassin’s Creed Valhalla
Assassin’s Creed Valhalla
Produkty z serii Assassin’s Creed możecie trafić w Mystery Gamers Pack V6

Newsy

Premiera Assassin’s Creed Valhalla już 17 listopada 2020 roku

Podczas konferencji Ubisoft Forward, firma Ubisoft poinformowała, że kolejna odsłona serii Assassin’s Creed, zatytułowana Assassin’s Creed Valhalla, pojawi się w sprzedaży 17 listopada 2020 roku.Gra ukaże się w polskiej wersji językowej (napisy) na konsolach Xbox One, PlayStation 4, platformie Stadia oraz na komputerach PC poprzez Epic Games Store i Ubisoft Store. Assassin’s Creed Valhalla pojawi się także na konsolach nowej generacji  Xbox Series X i PlayStation 5 po ich premierze. Gracze, którzy kupią Assassin’s Creed Valhalla na Xbox One lub PlayStation 4 będą mogli uaktualnić grę do wersji na konsole następnej generacji (Xbox Series X lub PlayStation®5) bez dodatkowych opłat.  Gra będzie także dostępna w UPLAY+, usłudze subskrypcyjnej Ubisoft.

Zupełnie nowa rozgrywka z Assassin’s Creed Valhalla, przedstawiona podczas dzisiejszej konferencji, pokazuje nowe funkcje, z których korzystać mogą gracze – w tym rozbudowany system walki bronią z użyciem obu rąk, najazdy, szturmy i aktywności w otwartym świecie. Najazdy będą bardziej brutalne i wypełnione akcją niż cokolwiek, co dotąd pojawiło się w serii Assassin’s Creed, dzięki intuicyjnemu, nowemu systemowi walki, który pozwala graczom zadawać ciosy, odcinać kończyny i dekapitować wrogów. Eivor będzie mógł dzierżyć w dwóch rękach topory, miecze, a nawet tarcze. Zmierzy się z najbardziej różnorodnymi wrogami, jacy kiedykolwiek pojawili się w serii Assassin’s Creed. Dodatkowo, powrót ukrytego ostrza pozwoli Eivorowi likwidować cele po cichu z zabójczą precyzją.

Reklama

Assassin’s Creed Valhalla to ambitna gra akcji z rozbudowanymi elementami role-playing, w której najważniejsze są wybory gracza oraz eksploracja. W świecie gry gracze napotkają wyzwania, niepowtarzalne i zaskakujące postacie, niezapomniane historie i mnóstwo zapierających dech w piersiach krajobrazów. Gracze uzyskają dostęp do narzędzi personalizacji, dzięki którym będą mogli modyfikować fryzury, tatuaże, farby na twarz, uzbrojenie i używany sprzęt. Sojusze polityczne, decyzje dotyczące następnych celów walki, a także wybory dialogowe mogą wpłynąć na świat Assassin’s Creed Valhalla. Gracze muszą wiec dokonywać przemyślanych wyborów, aby chronić dom i przyszłość swojego klanu.

W przedsprzedaży dostępna jest także ścieżka dźwiękowa z Assassin’s Creed Valhalla i inne publikacje, takie jak powieść, komiks i album z grafikami:

  • Od 17 lipca, na Spotify i iTunes dostępny będzie album, zawierający siedem utworów z oficjalnej ścieżki dźwiękowej, w tym oryginalne kompozycje Jespera Kyda i Sarah Schachner oraz oryginalną piosenkę Einara Selvika. Wcześniejszy zapis na Spotify i zamówienie przedpremierowe na iTunes są już dostępne, a pełna ścieżka dźwiękowa zostanie udostępniona w terminie późniejszym.
  • Książka „Assassin’s Creed Valhalla – Gerimund’s Saga”, napisana przez Matthew J. Kirby’ego, opowie oryginalną historię, umieszczoną w świecie gry. Gracze poznają epicką opowieść o Geirmundzie Hellskinie, człowieku, który koniecznie chce się sprawdzić jako wiking i wojownik, dołączający do szeregów armii króla Guthruma i biorący udział w inwazji na Anglię.
  • W sprzedaży pojawi się także seria komiksów „Assassin’s Creed Valhalla – Song of Glory”, ze scenariuszem Cavana Scotta, ilustracjami Martina Tuniki i koloryzacją Michaela Atiyeha. Komiksy przedstawią wydarzenia sprzed akcji gry i pokażą nieustraszonych wikingów, Eivora i Sigurda, którzy wyruszają na swoje wyprawy, aby się sprawdzić i szukać chwały. Assassin’s Creed Valhalla – Song of Glory nr 1 (z trzech) pojawi się już 21 października 2020 r.
  • Wreszcie Art of Assassin’s Creed Valhalla i Art of Assassin’s Creed Valhalla Deluxe Edition zaproszą czytelników na graficzną podróż po świecie Assassin’s Creed Valhalla – świecie zdefiniowanym przez surowe piękno wikińskiego życia, pełnym fascynujących postaci i zapierających dech w piersiach krajobrazów. Album ten zawiera atrakcyjną kolekcję grafik i komentarzy, które na pewno przyciągną powracających fanów i nowych czytelników.

Więcej informacji na temat Assassin’s Creed znaleźć można tutaj: assassinscreed.com

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

DLC Monster Trucks Expansion zadebiutowało już dziś na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One X, Nintendo Switch i PC.

Newsy

Materiał wideo prezentujący uzbrojenie w Sniper Elite 5. Materiał porusza temat różnorodności broni w grze oraz opcji jej modyfikacji.

Newsy

Już dziś premiera LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów. Gra ukazała się na konsoli PlayStation, Xbox oraz PC.

Newsy

Plan rodzinny Xbox Game Pass będzie miał premierę już pod koniec tego roku. Cena Xbox Game Pass Family Plan będzie znacznie niższa.

Reklama