DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Assassin's Creed Valhalla Świt Ragnaroku

Newsy

Premiera Assassin’s Creed Valhalla Świt Ragnaroku w przyszłym roku

Premiera Assassin’s Creed Valhalla Świt Ragnaroku odbędzie się 10 marca 2022 roku i będzie dostępny w cenie 159,90 zł.

Assassin’s Creed Valhalla Świt Ragnaroku ukaże się 10 marca 2022 roku. Dodatek ten będzie dostępny w cenie 159,90 zł dla wszystkich posiadaczy podstawowej wersji gry. 
Assassin's Creed Valhalla Świt Ragnaroku

Assassin’s Creed Valhalla Świt Ragnaroku

Ten dodatek  to kolejne duże rozszerzenie do Assassin’s Creed Valhalla. W dodatku Eivor musi wypełnić swoje przeznaczenie jako Odyn, nordycki bóg bitwy i mądrości. Królestwo krasnoludów Svartalfheim rozpada się, a pośród chaosu wzięty do niewoli został Baldur, ukochany syn Odyna. Porwania dokonał niezwyciężony ognisty olbrzym Surt, który także jest bogiem znanym z mitologii nordyckiej. W Świcie Ragnaröku gracze będą mogli wyzwolić nowe boskie moce, kontynuując swoją legendarną sagę o wikingach i wyruszając na desperacką wyprawę ratunkową przez mityczny świat pełen kontrastów.

Sprawdź cenę Assassin’s Creed Valhalla

Gra Assassin’s Creed Valhalla jest dostępna na konsolach Xbox Series X | S, Xbox One, PlayStation®5, PlayStation®4, Stadia, a także na komputerach PC z systemem Windows.

Sprawdź również: Assassin’s Creed Odyssey za darmo do wypróbowania już za tydzień
Może cię zainteresować: Roccat Vulcan TKL – recenzja kompaktowej klawiatury dla graczy

 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Xbox Game Pass

Microsoft potwierdził, że już 23 sierpnia gra Death Stranding dołączy do biblioteki Xbox Game Pass na PC. Produkcja Kojima Productions jest jednym z najgorętszych tytułów ostatnich lat.

Newsy

EA Sports potwierdziło, że w najnowszej odsłonie FIFA 23 Ultimate Team pojawi się karta Bohatera FUT upamiętniającą Włodzimierza Smolarka, legendę reprezentacji Polski, Widzewa Łódź oraz FC Utrecht. 

Gry za darmo

Bethesda udostępniła dla wszystkich graczy na PC, oraz konsolach PlayStation i Xbox darmowy okres próbny The Elder Scrolls Online. Jeśli chcecie przetestować za darmo...

Xbox Game Pass

Gra Inkulinati dołączy do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej oficjalnej premiery. Najnowsza produkcja warszawskiego studia Yaza Games to inkaustowa strategia.

Reklama