DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Chronos: Before the Ashes
Chronos: Before the Ashes

Newsy

Premiera Chronos: Before the Ashes

Gra Chronos: Before the Ashes jest już dostępna na platformach PC, PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch! W tym prequelu przeboju z 2019 roku wyruszysz w emocjonującą podróż i poznasz szczegóły wydarzeń sprzed Remnant: From the Ashes.W Chronos: Before the Ashes zmierzysz się z rozległym labiryntem pełnym wyzwań i spotkasz z unikalną mechaniką: kiedy twój bohater zginie – a tak się prędzej czy później stanie – powróci starszy o rok. W trakcie gry bohater będzie się starzał. Jak wszyscy wiemy, młodzi ludzie są silniejsi i zwinniejsi, ale mądrość przychodzi tylko z wiekiem! Dlatego w Chronos: Before the Ashes, gdy postać się starzeje, wzrastają jej magiczne zdolności.


Chronos: Before the Ashes


Chronos: Before the Ashes jest oparty o VR-ową grę Chronos od Gunfire Games, ale została gruntownie odświeżona i zoptymalizowana dla platform niewspierających VRu. Chronos: Before the Ashes jest dostępny na PC, PlayStation®4, Xbox One™ oraz Nintendo Switch™ w polskiej wersji językowej (napisy).


Sprawdź również!

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama