DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Premiera Company of Heroes 2: Edycja wojny totalnej

Cenega, oficjalny partner firmy SEGA® Europe Ltd. w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech, z przyjemnością informuje, że od dziś, 29 października, w sprzedaży dostępne jest rozszerzone wydanie gry z uznanej serii strategicznej Company of Heroes 2: Edycja wojny totalnej. Tytuł ukazał się na komputery osobiste w polskiej (napisy i dialogi) wersji językowej.


Company of Heroes 2: Edycja wojny totalnej


Company of Heroes 2: Edycja wojny totalnej obejmuje całą główną zawartość, tj.:

  • Kampania radziecka
  • Ofensywa w Ardenach
  • Armie frontu zachodniego
  • Wojska brytyjskie
  • Wszystkie scenariusze teatru wojny
  • Dowódców ze wszystkich DLC

A także:

  • Ścieżkę dźwiękową
  • Cyfrowy Artbook

Oraz dodatkowy kod z grą Company of Heroes 2 dla znajomego. Company of Heroes 2: Edycja wojny totalnej to najlepsza gra strategiczna czasu rzeczywistego rozgrywająca się się podczas II wojny światowej. Doświadcz wojny w Europie jak nigdy dotąd. Poprowadź swoje siły do ​​historycznych zwycięstw w dwóch epickich kampaniach, od Stalingradu po bitwę o Ardeny.

Dowódź pięcioma wyjątkowymi frakcjami w niesamowitej gamie scenariuszy, zarówno potyczek jak i dla wielu graczy. Ekscytujące dodatki teatru wojny zapewnią graczom niezwykle intensywne misje w trybie współpracy i wyzwań.

Całości dopełnia świetna oprawa wizualna. Realistyczna fizyka i niesamowite szczegóły pozwalają zanurzyć się w ciągle zmieniających się, przez zniszczenia środowisku. Doświadcz bitwy, podczas gdy pojazdy miażdżą barykady, artyleria demoluje krajobraz, a pękający pod gąsienicami czołgów lód niszczy groby żołnierzy. Takie jest właśnie Company of Heroes 2: Edycja wojny totalnej.

Grę Company of Heroes 2: Edycja wojny totalnej zamówisz w dobrych sklepach internetowych:

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama