DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Premiera Crusader Kings III na konsolach

Newsy

Premiera Crusader Kings III na konsolach już w marcu

Premiera Crusader Kings III na konsolach Xbox oraz PlayStation już w marcu. Gra pojawi się na konsolach 29 marca 2022 roku.

Premiera Crusader Kings III na konsolach Xbox oraz PlayStation już w marcu. Słynne strategiczne RPG od Paradox Interactive, pojawi się na konsolach 29 marca 2022 roku. Data premiery została ogłoszona za pomocą nowego zwiastuna.
Premiera Crusader Kings III na konsolach

Premiera Crusader Kings III na konsolach

Crusader Kings III na konsole zawiera usprawniony interfejs i schemat sterowania dostosowany specjalnie do większych ekranów oraz konsol do gier. Całkowicie nowe mapowanie sterowania pozwala graczom szybko i łatwo poruszać się po menu gry za pomocą triggerów, bumperów i szybkich ruchów drążkiem analogowym. Edycja konsolowa korzysta też z unikalnych cech platform Xbox Series X i PlayStation 5, jak bardzo szybkie ładowanie zapewniające płynność rozgrywki lub adaptacyjne efekty triggerów. Dzięki funkcji szybkiego wznowienia, gracze będą mogli przeskakiwać pomiędzy graniem a innymi aplikacjami, takimi jak YouTube, gdzie mogą… na przykład poszukać informacji, jak stłumić chłopski bunt.

Sprawdź również: Roccat Vulcan TKL – recenzja kompaktowej klawiatury dla graczy

Użytkownicy PlayStation 5 doświadczą mechaniki stresu na własnej skórze, gdy ich kontrolery DualSense będą fizycznie reagować na rozwój wydarzeń w grze. Im więcej stresu narasta w postaci, tym adaptacyjne efekty triggerów będą dawać większy opór. Funkcje Aktywności oraz Pomoc również wspomogą nowym graczom stawiać pierwsze kroki w świecie Crusader Kings.

Crusader Kings III zostało wydane na PC 1 września 2020, natomiast edycje na konsole Xbox Series X oraz PlayStation 5 ukażą się 29 marca 2022.

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Xbox Game Pass

Microsoft potwierdził, że już 23 sierpnia gra Death Stranding dołączy do biblioteki Xbox Game Pass na PC. Produkcja Kojima Productions jest jednym z najgorętszych tytułów ostatnich lat.

Newsy

EA Sports potwierdziło, że w najnowszej odsłonie FIFA 23 Ultimate Team pojawi się karta Bohatera FUT upamiętniającą Włodzimierza Smolarka, legendę reprezentacji Polski, Widzewa Łódź oraz FC Utrecht. 

Gry za darmo

Bethesda udostępniła dla wszystkich graczy na PC, oraz konsolach PlayStation i Xbox darmowy okres próbny The Elder Scrolls Online. Jeśli chcecie przetestować za darmo...

Xbox Game Pass

Gra Inkulinati dołączy do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej oficjalnej premiery. Najnowsza produkcja warszawskiego studia Yaza Games to inkaustowa strategia.

Reklama