DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Premiera Crusader Kings III na konsolach

Newsy

Premiera Crusader Kings III: Royal Court już dziś

Premiera Crusader Kings III: Royal Court. Pierwsze duże rozszerzenie dla średniowiecznej gry strategicznej firmy Paradox jest już dostępne.

Premiera Crusader Kings III: Royal Court. Pierwsze duże rozszerzenie dla średniowiecznej gry strategicznej firmy Paradox jest już dostępne.
Premiera Crusader Kings III na konsolach

Premiera Crusader Kings III: Royal Court

W Crusader Kings III: Royal Court, będziesz mógł angażować się w ważne sprawy państwowe w nowym obszarze w grze, zachwycając odwiedzających swoim splendorem i eksponując wspaniałe przedmioty oraz artefakty.

Ozdób swój dwór dziełami sztuki stworzonymi przez mistrzów lub rzadkimi artefaktami zdobytymi lub odziedziczonymi z pokolenia na pokolenie. Wysłuchaj błagań poddanych, proszących o królewskie łaski lub miłosierdzie, jednocześnie utrzymując dwór wystarczająco wielki, aby odzwierciedlać reputację odpowiednią dla kogoś o twojej pozycji.

Odbiegając już od osobistych spraw, przekształć swoje społeczeństwo za pomocą dynamicznych i poważnych opcji kulturowych. Zmień zwyczaje i praktyki swojego królestwa, aby lepiej pasowały do wielkiego i wielokulturowego imperium lub podążaj własną ścieżką, tworząc oryginalną kulturę, gdy stare zwyczaje okazują się nie pasować do nowych okoliczności.

Jak zwykle dodatek wychodzi jednocześnie z dużą, darmową aktualizacją dla wszystkich posiadaczy gry Crusader Kings III. Wspomniana aktualizacja dodaje więcej szczegółów i kontekstu dla systemu kulturowego gry, a także pomniejsze pozycje na dworze, system ekwipunku postaci dla broni i zbroi, nowe wydarzenia oraz możliwość zaprojektowania własnego, niestandardowego herbu.

Reklama

Crusader Kings III zostało wydane na PC 1 września 2020, natomiast edycje na konsole Xbox Series X oraz PlayStation 5 ukażą się 29 marca 2022.

Sprawdź najniższą cenę Crusader Kings III
Sprawdź również: Soundtrack z gry Chorus już dostępny

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Xbox Game Pass

Microsoft potwierdził, że już 23 sierpnia gra Death Stranding dołączy do biblioteki Xbox Game Pass na PC. Produkcja Kojima Productions jest jednym z najgorętszych tytułów ostatnich lat.

Newsy

EA Sports potwierdziło, że w najnowszej odsłonie FIFA 23 Ultimate Team pojawi się karta Bohatera FUT upamiętniającą Włodzimierza Smolarka, legendę reprezentacji Polski, Widzewa Łódź oraz FC Utrecht. 

Gry za darmo

Bethesda udostępniła dla wszystkich graczy na PC, oraz konsolach PlayStation i Xbox darmowy okres próbny The Elder Scrolls Online. Jeśli chcecie przetestować za darmo...

Xbox Game Pass

Gra Inkulinati dołączy do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej oficjalnej premiery. Najnowsza produkcja warszawskiego studia Yaza Games to inkaustowa strategia.

Reklama