DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Znamy datę premiery remaku Dead Space

Newsy

Premiera Dead Space już przyszłym roku na PS5, Xbox Series X|S i PC

Dead Space to remake gry sci-fi z gatunku survival horror. Gra zadebiutuje 27 stycznia 2023 roku na PlayStation 5, Xbox Series X|S i PC.

Premiera Dead Space już 27 stycznia 2023 roku na PlayStation 5, Xbox Series X|S i PC. Podczas transmisji transmisji Crafting the Tension studio Motive, należące do Electronic Arts oficjalnie potwierdziło datę premiery.
Znamy datę premiery remaku Dead Space

Znamy datę premiery remaku Dead Space

Dead Space to remake kultowej gry sci-fi z gatunku survival horror, która zadebiutowała 2008 roku. Produkcja została przebudowana od podstaw przy użyciu silnika Frostbite, dzięki czemu zyska nową oprawę wizualną.

Sprawdź również: The Division 2 za darmo do wypróbowania w ten weekend

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Xbox Game Pass

Microsoft potwierdził, że już 23 sierpnia gra Death Stranding dołączy do biblioteki Xbox Game Pass na PC. Produkcja Kojima Productions jest jednym z najgorętszych tytułów ostatnich lat.

Newsy

EA Sports potwierdziło, że w najnowszej odsłonie FIFA 23 Ultimate Team pojawi się karta Bohatera FUT upamiętniającą Włodzimierza Smolarka, legendę reprezentacji Polski, Widzewa Łódź oraz FC Utrecht. 

Gry za darmo

Bethesda udostępniła dla wszystkich graczy na PC, oraz konsolach PlayStation i Xbox darmowy okres próbny The Elder Scrolls Online. Jeśli chcecie przetestować za darmo...

Xbox Game Pass

Gra Inkulinati dołączy do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej oficjalnej premiery. Najnowsza produkcja warszawskiego studia Yaza Games to inkaustowa strategia.

Reklama