DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Aktualności

Premiera Destiny 2: Porzuceni!

Bungie, High Moon Studios oraz Activision, należąca do spółki Activision Blizzard, Inc. (NASDAQ: ATVI), dostarczają dodatek Destiny 2: Porzuceni, dostępny już do pobrania na PlayStation 4, urządzeniach z rodziny Xbox One z Xbox One X włącznie oraz PC. Wersja PC będzie dostępna wyłącznie poprzez Battle.net, uznaną sieciową platformę gamingową Bilzzard Entertainment.


Definiująca gatunek seria Destiny zdobyła uznanie na całym świecie od czasu jej premiery w 2014. Jej najnowsza odsłona, Destiny 2: Porzuceni, przynosi ze sobą najbardziej przełomowy moment w historii Destiny – zmieniając sposób w jaki gracze walczą oraz pogłębiając i rozszerzając rozwój postaci poprzez danie graczom większej swobody wyboru. Porzuceni umocni hobby, które fani doceniali od lat. Dodatek zabierze ich w podróż na pogrążone w bezprawiu krańce Układu Słonecznego, gdzie zagłębią się w realia nowego pogranicza pełnego wrogów, sojuszników i nieodkrytych przez nikogo tajemnic – wszystko po to, by mogli pomścić ukochaną przez miłośników serii postać, Cayde’a-6. Dodatek Porzuceni, zawierający zupełnie nową, kooperacyjno-rywalizacyjną aktywność nazwaną Gambit oraz ewoluującą lokalizację należącą do zawartości końcowej, Śniące Miasto, opowiada mroczną historię zemsty w uniwersum Destiny.

Gambit to pierwszy w swoim rodzaju hybrydowy tryb gry, łączący w sobie najlepsze cechy PvE oraz PvP. Dwie drużyny składające się z czterech graczy mierzą się ze sobą na oddzielnych, ale identycznych arenach. Drużyny walczą z kontrolowanymi przez komputer wrogami, odkładają wypadające po ich śmierci okruchy, deponują je w banku, by wysłać potężne blokady spowalniające przeciwną drużynę, a potem najeżdżają stronę wroga, by zmierzyć się w intensywnej potyczce PvP, której celem jest pokrzyżowanie szyków przeciwnikom.

„Rozwinęliśmy Destiny 2 tak, by przypadło do gustu naszej niesamowitej społeczności dzięki dogłębnie osobistej fabule, mnóstwa zawartości stworzonej dla graczy kochających Destiny oraz ogromnej, nowej lokalizacji zbudowanej specjalnie, by dostarczyć niespotykanego wcześniej doświadczenia z zawartością końcową” – powiedział Jonty Barnes, dyrektor generalny Destiny w Bungie. „Przygotowaliśmy wiele niespodzianek na nadchodzące tygodnie i miesiące, pracowaliśmy też cały rok z naszą społecznością, by zyskać pewność, że Porzuceni sprostają jej oczekiwaniom” – dodał.

„Destiny posiada niezwykle różnorodną społeczności graczy” – powiedział Byron Beede, wiceprezydent oraz dyrektor generalny Destiny w Activision. „Destiny 2: Porzuceni oferuje niezwykle zróżnicowaną rozgrywkę zarówno dla weteranów, jak i nowych graczy. Wraz z Kompletną Kolekcją i wzmocnieniem postaci do poziomu 30, to świetny moment na kontynuowanie swoich przygód, wprowadzenie znajomych w grę lub wejście w jej uniwersum po raz pierwszy” – dodał.

 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Aktualności

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Aktualności

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Aktualności

Edycja The Final Cut ukaże się na konsole PlaySation 4 + 5 oraz Xbox One + Series X już 16 listopada w bogatym wydaniu...