DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Disintegration
Disintegration

Newsy

Premiera Disintegration już 16 czerwca!

Private Division wraz z V1 Interactive ogłosiły dziś, że Disintegration, debiutancki tytuł 30-osobowego, niezależnego studia założonego przez Marcusa Lehto, współtwórcę Halo, zostanie wydane 16 czerwca 2020 r w formie cyfrowej w cenie 49,99€ na PC, PlayStation 4, PlayStation 4 Pro oraz rodzinie urządzeń Xbox One, wliczając w to Xbox One X.Gracze, którzy zamówią grę w przedsprzedaży otrzymają dodatkową, cyfrową zawartość do trybu wieloosobowego, w tym unikalną skórkę dla załogi „Lost Ronin Midnight”, gest napinania mięśni, przypinkę w postaci medalu Disintegration dla Grawicykla oraz ekskluzywny dla danej platformy animowany sztandar gracza.  Zamówienia przedsprzedażowe na Disintegration są już dostępne na Xbox One oraz na PC na platformie Steam.

Disintegration to strzelanka science fiction z perspektywy pierwszej osoby, która łączy elementy taktyczne w czasie rzeczywistym w taki sposób, aby stworzyć zupełnie nowe doświadczenie. Akcja gry rozgrywa się w świecie z ograniczonymi zasobami i rozdartym przez głód, a sama planeta znajduje się na krawędzi zagłady. By przetrwać w tej okrutnej rzeczywistości, ludzkość opracowała procedurę znaną jako Integracja, podczas której ludzkie mózgi przenoszone są do zrobotyzowanych pancerzy. Pośród tego chaosu do władzy dochodzi agresywny, wojskowy legion znany jako Rayonne. W celu umocnienia swoich rządów wprowadza nakaz przejścia przez uprzednio dobrowolną procedurę Integracji dla wszystkich pozostałych przy życiu ludzi.

Gracze wcielają się Romera Shoala, niezwykle utalentowanego pilota Grawicykla, który przewodzi małej grupie wyrzutków w walce przeciw przeważającym siłom Rayonne. W trakcie emocjonującej kampanii dla jednego gracza gracze zasiądą za sterami napakowanego uzbrojeniem Grawicykla, prowadząc Romera i jego zespół poprzez zróżnicowane misje pełne akcji, eksplozji oraz zwrotów fabularnych, by pokonać siły Rayonne i dać resztkom ludzkości nadzieję na przetrwanie.

Reklama

Disintegration

„Zawsze byłem opowiadaczem historii napędzanych przez rozgrywkę, a w Disintegration chciałem stworzyć wciągającą opowieść zbudowaną na mechanikach, których jeszcze nie było”, mówi Marcus Lehto, prezes oraz reżyser gry w V1 Interactive. „Tworzenie zapadających w pamięć postaci oraz bogatych światów wychodzących poza standardy gatunku strzelanek mam we krwi. Jestem bardzo podekscytowany, że już wkrótce gracze wezmą aktywny udział w mojej najnowszej historii”

Oprócz emocjonującej kampanii dla jednego gracza, w skład Disintegration wchodzi także intensywny tryb PvP dla wielu graczy, w którym piloci i ich drużyny rywalizują w trzech trybach na sześciu różnych mapach. Gracze mogą wybrać jedną z dziewięciu różniących się mocno drużyn, które oznaczać będą zupełnie inną rozgrywkę.

„Mechanika rozgrywki i ekscytujący świat z kampanii zostały jeszcze bardziej podkręcone w trybie wieloosobowym w Disintegration, co przekłada się na absolutnie fantastyczne doświadczenie”, mówi Kari Toyama, główny producent w Private Division. „Dzięki różnym drużynom, z których każda ma własny wygląd i podejście do walki, zespół V1 Interactive naprawdę sprawił, że tryb wieloosobowy ma swój własny charakter i dostarcza mnóstwo zabawy”.

Tryb wieloosobowy dostarcza wiele możliwości personalizacji, np. poprzez skórki dla pilota i drużyny, opcje personalizacji dla Grawicykla oraz różnego rodzaju sztandary. Przedmioty te mogą zostać zakupione w grze. Oprócz zawartości dla trybu wieloosobowego obecnej w dniu premiery zespół V1 będzie dodawał nowe przedmioty po premierze w trakcie sezonowych aktualizacji zawartości.


Disintegration

Disintegration dostępne będzie cyfrowo 16 czerwca 2020 r. na PlayStation®4, Xbox One i PC na platformie Steam oraz w innych sklepach cyfrowych w cenie 49,99€. Disintegration posiada kategorię wiekową „PEGI 12”. Aby uzyskać więcej informacji, zasubskrybuj nasz kanał YouTube, śledź nas na Twitterze, zostań fanem na Facebooku, dołącz do społeczności Discord i odwiedź stronę www.disintegrationgame.com.

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama