DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Anno 1800
Anno 1800

Newsy

Premiera dodatku „Zatopione skarby” do gry Anno 1800

Już od dziś użytkownicy Anno 1800 mogą zakupić pierwsze rozszerzenie do swojej gry pod tytułem „Zatopione skarby”. Razem z dodatkiem do sprzedaży trafiła także Anno 1800 w wersji Gold, łącząca w sobie podstawową wersję gry wraz z karnetem na wszystkie 3 zaplanowane do niej DLC.„Zatopione skarby” to propozycja dla wszystkich tych, którym nie wystarczają już wyspy ze świata podstawowej wersji gry. Wraz z dodatkiem udostępniona została nowa mapa – 3 krotnie większa niż istniejące do tej pory. Gracze mogą zapoznać się także z całkiem nowym, europejskim wątkiem fabularnym.

Dodatkowe mechanizmy gry poznamy dzięki Staremu Nate’owi – postaci, która zleca graczom kolejne zadania do wykonania. To dzięki niemu wejdą w posiadanie specjalnego parostatku z dzwonem nurkowym. Ten nowy okręt zapewnia zdolność przeczesywania oceanicznych odmętów i uwięzionych weń wraków. Wyłowione w ten sposób materiały i surowce służą następnie do konstruowania kolejnych wynalazków w warsztacie Starego Nate’a.

Reklama

Dzięki „Zatopionym skarbom” w grze pojawiło się ponad 100 dodatkowych przedmiotów, na które składają się nowe przedmioty fabularne, przedmioty do stworzenia, a także eksponaty muzealne oraz zwierzęta do wystawiania w zoo. By uruchomić dodatek gracze muszą osiągnąć 3 poziom rozwoju swojego imperium.

Gra Anno 1800 jest dostępna w edycji cyfrowej w Ubisoft Store oraz w sklepie Epic Games w wersji na komputery PC. Rozszerzenie „Zatopione skarby” można kupić dzięki karnetowi na dodatki w cenie 99,90 zł lub osobno za 49,90 zł. Anno 1800 oferowana jest także w wersji Gold, zawierającą grę oraz wszystkie 3 planowane dodatki w cenie 379,90 zł.


 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama