DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Elden Ring

Newsy

Premiera Elden Ring opóźniona. Zamknięte testy gry już niedługo

Premiera Elden Ring opóźniona. Twórcy poinformowali, że ich najnowsza produkcja pojawi się 25 lutego 2022 roku.

Premiera Elden Ring opóźniona. Bandai Namco wraz z FromSoftware poinformowały, że ich najnowsza produkcja zadebiutuje dopiero 25 lutego 2022 roku. Pierwotnie premiera Elden Ring miała odbyć się 21 stycznia 2022 roku.
Elden Ring

Premiera Elden Ring opóźniona.

Twórcy zdecydowali się na przesunięcie daty premiery, ponieważ w tym czasie będą mogli wprowadzić ostateczne poprawki. Według deweloperów, wielkość ich najnowszej produkcji oraz swoboda eksploracji świata przedstawionego przekroczyła ich początkowe oczekiwania.

Sprawdź również: Disco Elysium z wersją Xboxową i nową datą premiery

FromSoftware zapowiedziało również, że w dniach od 12 do 15 listopada odbędą się zamknięte testy sieciowe Elden Ring. Podczas testów gracze na platformie PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X będą mogli zagrać początkowy etap gry.

Zamknięte testy będą dostępne w określonych godzinach:
  • 12 listopada: od 12:00 do 15:00
  • 13 listopada: od 4:00 do 7:00
  • 13 listopada: od 20:00 do 23:00
  • 14 listopada: od 12:00 do 15:00
  • 15 listopada: od 4:00 do 7:00

Aby wsiąść udział w zamkniętych testach gry należy zarejestrować się na stronie www.eldenring.com/cnt i liczyć na łut szczęścia.

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Xbox Game Pass

Microsoft potwierdził, że już 23 sierpnia gra Death Stranding dołączy do biblioteki Xbox Game Pass na PC. Produkcja Kojima Productions jest jednym z najgorętszych tytułów ostatnich lat.

Newsy

EA Sports potwierdziło, że w najnowszej odsłonie FIFA 23 Ultimate Team pojawi się karta Bohatera FUT upamiętniającą Włodzimierza Smolarka, legendę reprezentacji Polski, Widzewa Łódź oraz FC Utrecht. 

Gry za darmo

Bethesda udostępniła dla wszystkich graczy na PC, oraz konsolach PlayStation i Xbox darmowy okres próbny The Elder Scrolls Online. Jeśli chcecie przetestować za darmo...

Xbox Game Pass

Gra Inkulinati dołączy do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej oficjalnej premiery. Najnowsza produkcja warszawskiego studia Yaza Games to inkaustowa strategia.

Reklama