DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

F2 2020 w grze F1 2020
F2 2020 w grze F1 2020

Newsy

Premiera F1 2021 już 16 lipca

Firmy Codemasters i Electronic Arts zapowiedziały F1 2021, nową grę wyścigową następnej generacji, która zadebiutuje na rynku już 16 lipca. Pojawią się w niej zespoły, kierowcy i tory Mistrzostw Świata Formuły 1 FIA 2021.


F1 2021


F1® 2021 wprowadzi zupełnie nowy tryb fabularny, rozszerzony tryb kariery z opcją gry dla dwóch graczy oraz trzy nowe tory – Portimão, Imola i Jeddah* – dostępne dla wszystkich graczy jako darmowa** zawartość po premierze. Da to graczom jeszcze więcej sposobów na odczucie emocji związanych z rywalizacją na najwyższym poziomie w szczytowej dyscyplinie sportów samochodowych. F1® 2021, oficjalna gra FIA Formula One World Championship™ z 2021 roku i pierwsza wydana przez EA SPORTS™, będzie dostępna na całym świecie na PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4, Xbox One oraz PC poprzez Steam.

W nowym trybie fabularnym, Braking Point, gracze wyruszą w epicką podróż, awansując z szeregów Formuły 2™ do świata Formuły 1®. Tryb ten wprowadzi graczy w niesamowite realia F1®, dając im przedsmak stylu życia zarówno na torze, jak i poza nim: rywalizacja, emocje i poświęcenie niezbędne do zmagań na najwyższym poziomie. Ponadto, gracze ponownie będą musieli zetknąć się z niesławnym Devonem Butlerem, który powróci po swoim debiucie w F1® 2019.

F1® 2021 rozszerzy kultowy tryb kariery o nową opcję gry dla dwóch graczy, która pozwoli znajomym na wspólną kooperacyjną rozgrywkę przez sieć lub wybrać różne zespoły i przenieść rywalizację na tor w synchronicznych sesjach wyścigowych. Każdy kierowca będzie miał pełną kontrolę nad swoimi pomocnikami, dzięki czemu gracze na każdym poziomie zaawansowania będą mogli ze sobą rywalizować. W trybie kariery wprowadzona zostanie także opcja Real-Season Start, dzięki której gracze będą mogli rozpocząć wyścig w dowolnym momencie sezonu. Rankingi kierowców i konstruktorów będą aktualizowane w czasie rzeczywistym.

Reklama

Powrócą takie funkcje, jak My Team, podzielony ekran dla dwóch graczy, opcje krótszych sezonów w F1® i F2™, integracja e-sportu oraz przystępne menu i obsługa. Po raz pierwszy F1® 2021 pojawi się na konsolach Xbox Series X|S i PlayStation 5, oferując poprawioną oprawę wizualną i szybsze czasy ładowania.

“Braking Point to ekscytująca innowacja, nad którą pracowano latami. Jesteśmy dumni, że możemy rozszerzyć doświadczenia płynące z gry i umożliwić graczom przeżywanie wzlotów i upadków życia w Formule 1® zarówno na torze, jak i poza nim” – powiedział Lee Mather, Franchise Game Director w Codemasters. “Braking Point przekształca grę i stawia graczy w centrum największego widowiska wyścigowego na naszej planecie”.

“Tworzymy więcej możliwości wyboru i nowe sposoby gry. Real-Season Start pozwala graczom dopasować swoją karierę do sezonu F1®” – powiedział Paul Jeal, F1® Senior Franchise Director w Codemasters. “Dodanie Kariery dla dwóch graczy wprowadza nowe wyzwania do tego kultowego trybu gry. Gracze mogą teraz wybrać grę w kooperacji i dzielić się sukcesem lub rywalizować i dążyć do osobistej chwały.”

Gracze, którzy złożą zamówienie przedpremierowe na Edycję Standardową, otrzymają Braking Point Content Pack, zestaw ekskluzywnych przedmiotów w grze inspirowanych fikcyjnymi gwiazdami nowego trybu fabularnego oraz 5 000 PitCoinów. Korzyści z cyfrowej wersji Deluxe obejmują siedmiu kultowych kierowców F1® do wykorzystania w My Team, wraz z zawartością do personalizacji, 18 000 PitCoins, pakiet Braking Point Content Pack oraz trzy dni wczesnego dostępu. Gra F1® 2021 obsługuje usługę Xbox Smart Delivery oraz darmową aktualizację PlayStation, gdy gracze przesiądą się na konsolę Xbox Series X|S lub PlayStation 5*.


Sprawdź również!


Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama