DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Premiera F1 22 już 1 lipca

Newsy

Premiera F1 22 już 1 lipca. Poznaliśmy listę nadchodzących nowości

Premiera F1 22 już 1 lipca, a już dziś twórcy zaprezentowali szeroką gamę nowości, które czekają na graczy w najnowszej odsłonie serii.

Premiera F1 22 już 1 lipca, a już dziś twórcy zaprezentowali szeroką gamę nowości, które czekają na graczy w najnowszej odsłonie serii.
Premiera F1 22 już 1 lipca

Premiera F1 22 już 1 lipca

 Co nowego?

W F1 22 czeka na nas zdefiniowany na nowo weekend wyścigowy zapewniający więcej ekscytacji i dramatyzmu już w momencie, kiedy kierowcy wjeżdżają na tor w walce w Mistrzostwach Świata Formuły 1 FIA 2022. W grze została poprawiona fizyka aby lepiej odzwierciedlić nowe zasady dotyczące aerodynamiki. Gracze będą mogli doświadczyć Sprintów F1 oraz charakterystycznych elementów wyścigów, jak okrążeni formujących, samochodów bezpieczeństwa i postojów w pit stopach. 

W F1 22 zastosowano adaptacyjną sztuczną inteligencję, która dostosowuje rozgrywkę do aktualnego poziomu umiejętności, umożliwiając rywalizację już od pierwszego momentu wejścia na tor. Nowa funkcjonalność pozwoli graczom ominąć bardziej złożone element wyścigów. Będzie można również skorzystać z opcji zwiększenia poziomu trudności na koniec każdego weekendu wyścigowego. 

F1 Life to nowe centrum społecznościowe, które pozwala graczom pochwalić się kolekcją supersamochodów, modnych akcesoriów i trofeów.

Oprócz wszystkich nowości, w tym VR dla graczy PC, F1 22 rozszerza swoje funkcje, przywracając tryb My Team, teraz z trzema punktami startowymi, uznaną 10-letnią Karierę z funkcją dla dwóch graczy oraz tryb wieloosobowy, w tym offline split-screen.

Reklama
Premiera

F1 22 zadebiutuje już 1 lipca 2022 roku na platformach PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4, Xbox One oraz na PC. 

Reklama
Sprawdź również: Gra F1 2021 wytypowała zwycięzcę Mistrzostw Świata F1

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Xbox Game Pass

Microsoft potwierdził, że już 23 sierpnia gra Death Stranding dołączy do biblioteki Xbox Game Pass na PC. Produkcja Kojima Productions jest jednym z najgorętszych tytułów ostatnich lat.

Newsy

EA Sports potwierdziło, że w najnowszej odsłonie FIFA 23 Ultimate Team pojawi się karta Bohatera FUT upamiętniającą Włodzimierza Smolarka, legendę reprezentacji Polski, Widzewa Łódź oraz FC Utrecht. 

Gry za darmo

Bethesda udostępniła dla wszystkich graczy na PC, oraz konsolach PlayStation i Xbox darmowy okres próbny The Elder Scrolls Online. Jeśli chcecie przetestować za darmo...

Xbox Game Pass

Gra Inkulinati dołączy do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej oficjalnej premiery. Najnowsza produkcja warszawskiego studia Yaza Games to inkaustowa strategia.

Reklama