DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Premiera F1 22 już 1 lipca

Newsy

Premiera F1 22 już 1 lipca. Poznaliśmy listę nadchodzących nowości

Premiera F1 22 już 1 lipca, a już dziś twórcy zaprezentowali szeroką gamę nowości, które czekają na graczy w najnowszej odsłonie serii.

Premiera F1 22 już 1 lipca, a już dziś twórcy zaprezentowali szeroką gamę nowości, które czekają na graczy w najnowszej odsłonie serii.
Premiera F1 22 już 1 lipca

Premiera F1 22 już 1 lipca

 Co nowego?

W F1 22 czeka na nas zdefiniowany na nowo weekend wyścigowy zapewniający więcej ekscytacji i dramatyzmu już w momencie, kiedy kierowcy wjeżdżają na tor w walce w Mistrzostwach Świata Formuły 1 FIA 2022. W grze została poprawiona fizyka aby lepiej odzwierciedlić nowe zasady dotyczące aerodynamiki. Gracze będą mogli doświadczyć Sprintów F1 oraz charakterystycznych elementów wyścigów, jak okrążeni formujących, samochodów bezpieczeństwa i postojów w pit stopach. 

W F1 22 zastosowano adaptacyjną sztuczną inteligencję, która dostosowuje rozgrywkę do aktualnego poziomu umiejętności, umożliwiając rywalizację już od pierwszego momentu wejścia na tor. Nowa funkcjonalność pozwoli graczom ominąć bardziej złożone element wyścigów. Będzie można również skorzystać z opcji zwiększenia poziomu trudności na koniec każdego weekendu wyścigowego. 

F1 Life to nowe centrum społecznościowe, które pozwala graczom pochwalić się kolekcją supersamochodów, modnych akcesoriów i trofeów.

Oprócz wszystkich nowości, w tym VR dla graczy PC, F1 22 rozszerza swoje funkcje, przywracając tryb My Team, teraz z trzema punktami startowymi, uznaną 10-letnią Karierę z funkcją dla dwóch graczy oraz tryb wieloosobowy, w tym offline split-screen.

Premiera

F1 22 zadebiutuje już 1 lipca 2022 roku na platformach PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4, Xbox One oraz na PC. 

Sprawdź również: Gra F1 2021 wytypowała zwycięzcę Mistrzostw Świata F1

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Dzięki najnowszemu materiałowi wideo gracze będą mogli zgłębić proces tworzenia gry Little Hope oraz dowiedzą się, w jaki sposób makabryczne procesy czarownic z Nowej Anglii...

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Jeśli uruchomicie grę  Metal Gear Solid V Phantom Pain i powrócić do bazy w swoje urodziny (data którą podaliście na początku gry), będzie tam na...