DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

PREMIERA FARMING SIMULATOR 20 NA KONSOLI NINTENDO SWITCH
PREMIERA FARMING SIMULATOR 20 NA KONSOLI NINTENDO SWITCH

Newsy

Premiera Farming Simulator 20 na konsoli Nintendo Switch

Zostań najlepszym mobilnym farmerem z grą Farming Simulator 20, która od dziś jest dostępna do kupienia na konsolę Nintendo Switch. Pudełka z grą można znaleźć w dobrych sklepach z grami.


PREMIERA FARMING SIMULATOR 20 NA KONSOLI NINTENDO SWITCH


Nowa odsłona popularnej gry Farming Simulator na platformę Nintendo Switch zapewni graczom możliwość rozwoju swojego gospodarstwa rolnego z każdego miejsca, w którym akurat się znajdują, godziny rozrywki w grze oraz – premierowo na Nintendo Switch – flotę pojazdów i narzędzi od John Deere, największego producenta w branży rolniczej.

Farming Simulator 20 przenosi graczy w rejon inspirowany Ameryką Północną, gdzie każdy, w podróży czy w domu, może rozwijać swoją farmę. Po raz pierwszy na Nintendo Switch będzie można uprawiać bawełnę i owies, jak również korzystać z kultowych maszyn popularnej marki John Deere. Wykonuj rozmaite zadania oraz sprawdź nowe możliwości hodowli świń, krów i owiec, doglądając swoje gospodarstwo z końskiego grzbietu.


 

PREMIERA FARMING SIMULATOR 20 NA KONSOLI NINTENDO SWITCH

 

 

W Farming Simulator 20 na graczy czeka ponad 100 wiernie odwzorowanych pojazdów i narzędzi od największych producentów w branży, m.in. IH, New Holland, Challenger, Fendt, Valtra, Krone, Deutz i John Deere.

 

 

 

 


 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Dzięki najnowszemu materiałowi wideo gracze będą mogli zgłębić proces tworzenia gry Little Hope oraz dowiedzą się, w jaki sposób makabryczne procesy czarownic z Nowej Anglii...

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Jeśli uruchomicie grę  Metal Gear Solid V Phantom Pain i powrócić do bazy w swoje urodziny (data którą podaliście na początku gry), będzie tam na...