Premiera Farming Simulator 20 na konsoli Nintendo Switch

Zostań najlepszym mobilnym farmerem z grą Farming Simulator 20, która od dziś jest dostępna do kupienia na konsolę Nintendo Switch. Pudełka z grą można znaleźć w dobrych sklepach z grami.


PREMIERA FARMING SIMULATOR 20 NA KONSOLI NINTENDO SWITCH


Nowa odsłona popularnej gry Farming Simulator na platformę Nintendo Switch zapewni graczom możliwość rozwoju swojego gospodarstwa rolnego z każdego miejsca, w którym akurat się znajdują, godziny rozrywki w grze oraz – premierowo na Nintendo Switch – flotę pojazdów i narzędzi od John Deere, największego producenta w branży rolniczej.

Farming Simulator 20 przenosi graczy w rejon inspirowany Ameryką Północną, gdzie każdy, w podróży czy w domu, może rozwijać swoją farmę. Po raz pierwszy na Nintendo Switch będzie można uprawiać bawełnę i owies, jak również korzystać z kultowych maszyn popularnej marki John Deere. Wykonuj rozmaite zadania oraz sprawdź nowe możliwości hodowli świń, krów i owiec, doglądając swoje gospodarstwo z końskiego grzbietu.


 

PREMIERA FARMING SIMULATOR 20 NA KONSOLI NINTENDO SWITCH

 

 

W Farming Simulator 20 na graczy czeka ponad 100 wiernie odwzorowanych pojazdów i narzędzi od największych producentów w branży, m.in. IH, New Holland, Challenger, Fendt, Valtra, Krone, Deutz i John Deere.

 

 

 

 


 

Chcesz napisać komentarz?