DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Premiera gry HITMAN: Kompletny pierwszy sezon już w najbliższy wtorek

Cenega, oficjalny partner firmy Square Enix w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech przypomina, że już w najbliższy wtorek, 31 stycznia, do sprzedaży trafi pudełkowe wydanie pierwszego sezonu gry HITMAN. Tytuł ukaże się w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej na konsole PlayStation 4 i Xbox One oraz na komputery PC.

ss_56148a8cd50161e9f9c495873ddce488e0f47592

HITMAN: Kompletny pierwszy sezon w wydaniu pudełkowym ukaże się w wersji ze steelbookiem, oferując kompletne wydanie gry i ponad 100 godzin rozgrywki. Do dyspozycji zostaną oddane wszystkie lokacje i epizody z pierwszego sezonu, poczynając od Prologu, Francji i Włoch, a kończąc na Maroko, Tajlandii, USA i Japonii. Wciel się w postać Agenta 47 i wyeliminuj wysoko postawione osoby, biorąc udział w thrillerze szpiegowskim toczącym się w świecie zabójstw na zlecenie.

Wersja pudełkowa zawiera w sobie wszystko, czego się nauczyliśmy, dopracowaliśmy i zaktualizowaliśmy w trakcie 10-miesięcznego sezonu. To bezpośredni wynik nieustannego wkładu, procesu tworzenia i uwag od naszych fanów

Dla fanów, którzy wolą pudełkowe wydania, przygotowaliśmy wysokiej jakości steelbook. Dołączyliśmy również dodatkową zawartość do pobrania, która będzie udostępniona 31 stycznia i dostępna dla każdego, kto posiada tę piękną edycję fizyczną, a także cyfrową wersję „Full Experience” bądź też ulepszoną wersję cyfrową.

Hannes Seifert, szef studia IO Interactive

Reklama

ss_0dfb3d13f214b39df78e72de3be3fd76a9bb071f

Dodatkowa zawartość do pobrania, która będzie udostępniona w wydaniu HITMAN: Kompletny pierwszy sezon:

  • Zestaw 3 dodatkowych misji, w których zawarte są misje „The Icon” oraz „A House Built on Sand”, a także zupełnie nowa misja „Landslide”
  • Oryginalna ścieżka dźwiękowa
  • Film pokazujący tworzenie gry „HITMAN”, w którym można zobaczyć drogę, jaką przebyła gra: od pierwszej prezentacji tytułu na E3 w 2015 roku aż do cyfrowej premiery w 2016 roku
  • HITMAN Requiem Blood Money Pack, który zawiera kultowy biały garnitur, białą gumową kaczuszkę i chromowany pistolet ICA
  • Wersja na PlayStation®4 zawiera 6 dodatkowych misji z cyklu „The Sarajevo Six”

HITMAN: Kompletny pierwszy sezon zawiera wszystkie lokacje, wyzwania, okazje, kontrakty w trybie Eskalacji stworzone przez twórców gry i Kontrakty stworzone przez społeczność. Da również dostęp do wszystkich Nieuchwytnych Celów, które pojawią się po 31 stycznia.

Grę można zamówić m.in. na muve.pl lub sklep.gry-online.pl.

Źródło: informacja prasowa

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama