DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Premiera gry Sea of Solitude

Wyrusz w podróż przez piękny i zarazem straszliwy świat, by stawić czoła swoim wewnętrznym demonom. Gra Sea of Solitude jest dostępna od dzisiaj w dystrybucji cyfrowej na PlayStation 4, Xbox One oraz w sklepie Origin na PC. Gracze muszą pomóc Kay, młodej kobiecie, która wyrusza w podróż przez tajemnicze, zatopione miasto, by pokonać swoją wewnętrzną samotność. To głęboko poruszająca opowieść o ciemności i świetle, która ma złapać graczy za serce, snując osobistą historię o trudach życia w odosobnieniu.Dzięki wyjątkowym spotkaniom z różnymi straszliwymi potworami, Kay stawi czoła emocjonalnym wyzwaniom, by odkryć prawdę na temat siebie samej.Podczas gdy wody będą unosić się i opadać, oddając jej stan ducha, Kay pozna intymne historie tych potworów i dowie się więcej o sobie samej, by raz na zawsze pozbyć się skażonych wspomnień. Imponujący styl graficzny i dynamiczne środowisko pomoże ci zwizualizować sobie emocje postaci, w miarę jak Kay będzie odkrywać światło i wprowadzać kolory do ponurego i burzliwego metaforycznego świata wokół niej.

Sea of Solitude to innowacyjna gra EA Original stworzona przez 12-osobowy zespół z Jo-Mei Games, niezależne studio z Berlina w Niemczech. Sea of Solitudeto pierwszy oryginalny projekt tego studia, którego inspiracją były własne doświadczenia twórców z samotnością. Inspirująca narracja tej fabularnej gry przygodowej sprawia, że jest to niezapomniane doświadczenie i kolejny ekscytujący tytuł stworzony pod egidą programu EA Originals.

Gra Sea of Solitude posiada oznaczenie PEGI 12 i jest dostępna na konsole PlayStation®4, Microsoft Xbox One, a także na komputery PC za pośrednictwem Origin™. Abonenci Origin Access Premier już teraz mogą pobrać grę w ramach abonamentu.

Reklama

 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama