DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Premiera Jet Kave Adventure

Jaskiniowcy, kosmici i podniebne ewolucje – po udanej premierze na Nintendo Switch, nadchodzi czas, aby z prehistorycznym zagrożeniem zmierzyli się także gracze pecetowi oraz posiadacze Xboksów!


Jet Kave Adventure


Jet Kave Adventure to platformowa gra akcji w klimacie Stone-Fiction, która po debiucie na Nintendo Switch spotkała się z wieloma przychylnymi recenzjami. Wśród nich znajdowały się oceny: 8/10 od SwitchWatch, 9/10 od Gaming Boulevard, czy 8.5/10 od Inside The Game. Szczególnie chwalono design postaci pojawiających się na ekranie oraz precyzyjne sterowanie – doskonale przeniesione do wersji PC oraz xboksowej.

W grze wcielamy się w jaskiniowca o imieniu Kave, który nie sprawdził się jako wódz i został wygnany przez własne plemię. Protagonista dostaje jednak drugą szansę, kiedy odkrywa… plecak odrzutowy i staje do walki z obcą cywilizacją! Kiedy kosmici spróbują wysadzić wulkan, żeby naprawić własny statek, Kave będzie musiał uratować całą wyspę, ale nie będzie to łatwe. Na drodze staną mu platformowe łamigłówki i 30 rodzajów przeciwników! Poradzi sobie dzięki plecakowi odrzutowemu, który pozwoli mu przelatywać nad przepaściami, przebijać ściany i manipulować otoczeniem. Oczywiście klasyczna maczuga również pójdzie w ruch!


Przygotujcie się na emocjonującą, kolorową przygodę Stone-Fiction w 4K i 60 klatkach na sekundę!


Sprawdź teraz!


Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama