DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów

Newsy

Premiera LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów

Już dziś premiera LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów. Gra ukazała się na konsoli PlayStation, Xbox oraz PC.

Już dziś premiera LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów. Gra ukazała się na konsole Xbox Series X, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4 i Nintendo Switch w pełnej polskiej wersji językowej z dubbingiem.
Premiera LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów

Premiera LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów

Produkcja została opracowana przez TT Games we współpracy z zespołem Lucasfilm Games i wydana przez Warner Bros. Games. LEGO® Gwiezdne wojny™: Saga Skywalkerów to gra, która dostarczy niezapomnianych wrażeń w galaktyce Gwiezdnych Wojen dzięki największemu dotychczas zestawowi postaci i pojazdów LEGO Star Wars, nowej i wciągającej mechanice walki, ogromnej liczbie planet do odkrycia oraz wielu innym atrakcjom! Gracze ponownie przeżyją epicką historię Sagi Skywalkerów opowiedzianą przez pryzmat przezabawnego humoru LEGO, a ponadto mogą wybrać początek dowolnej trylogii, w tym Gwiezdne Wojny™: Mroczne Widmo, Gwiezdne Wojny™: Nowa Nadzieja lub Gwiezdne Wojny™: Przebudzenie Mocy.

„Gra LEGO® Gwiezdne wojny™: Saga Skywalkerów to zupełnie nowa przygoda w świecie Gwiezdnych Wojen LEGO, w której mogą odkrywać galaktykę w niespotykany dotąd sposób” – powiedział Jonathan Smith, dyrektor strategiczny i szef produkcji w TT Games. „Niezależnie od tego, czy gracze są dotychczasowymi fanami franczyzy, czy odkrywają ją po raz pierwszy, będą mogli cieszyć się epicką historią z wszystkich dziewięciu filmów, okraszonych charakterystycznym humorem i urokiem gier z serii LEGO”.

W grze LEGO® Gwiezdne wojny™: Saga Skywalkerów gracze mogą podróżować w kosmosie za pomocą mapy galaktyki na holoprojektorze i wyznaczyć własną drogę przez kolejne części sagi, stopniowo odblokowując planety i eksplorując świat gry. Podczas kosmicznych podróży nie zabraknie heroicznych starć z wrogimi jednostkami za sterami legendarnych pojazdów, wśród których są m.in. Sokół Millennium™, imperialne myśliwce TIE™ oraz X-wingi™ Rebeliantów. Po dotarciu do wybranego miejsca można zdecydować się na kontynuację głównego wątku albo spróbować poznać szerzej galaktykę i odkryć ekscytujące misje oraz zagadki.

Sprawdź również: Zobacz oficjalną grafikę z gry LEGO Gwiezdne Wojny: Saga Skywalkerów

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Xbox Game Pass

Microsoft potwierdził, że już 23 sierpnia gra Death Stranding dołączy do biblioteki Xbox Game Pass na PC. Produkcja Kojima Productions jest jednym z najgorętszych tytułów ostatnich lat.

Newsy

EA Sports potwierdziło, że w najnowszej odsłonie FIFA 23 Ultimate Team pojawi się karta Bohatera FUT upamiętniającą Włodzimierza Smolarka, legendę reprezentacji Polski, Widzewa Łódź oraz FC Utrecht. 

Gry za darmo

Bethesda udostępniła dla wszystkich graczy na PC, oraz konsolach PlayStation i Xbox darmowy okres próbny The Elder Scrolls Online. Jeśli chcecie przetestować za darmo...

Xbox Game Pass

Gra Inkulinati dołączy do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej oficjalnej premiery. Najnowsza produkcja warszawskiego studia Yaza Games to inkaustowa strategia.

Reklama