DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Mass Effect: Legendary Edition
Mass Effect: Legendary Edition

Newsy

Premiera Mass Effect: Legendary Edition

Już dziś premiera Mass Effect: Legendary Edition. Gra jest dostępna na całym świecie na komputery osobiste poprzez nową aplikację EA App na Windowsa, Origin, oraz Steam, PlayStation 4 i Xbox One ze zoptymalizowaną wsteczną kompatybilnością na PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Mass Effect Legendary Edition zawiera porywającą zawartość podstawową dla pojedynczego gracza oraz ponad 40 dodatków do pobrania (DLC) – fabułę, broń i zbroje z gier Mass Effect, Mass Effect 2 i Mass Effect 3 – i ożywia legendę komandora Sheparda w rozdzielczości 4K Ultra HD i z kompatybilnością z HDR.


Mass Effect: Legendary Edition


“Mass Effect Legendary Edition to najlepsza okazja, by poznać epicką historię oryginalnej trylogii, niezależnie od tego, czy jesteś nowym graczem, czy chcesz ją powtórzyć po raz dziesiąty” – powiedział Mac Walters, dyrektor projektu Mass Effect Legendary Edition i główny scenarzysta oryginalnej trylogii w BioWare. “Wiemy, że fani chcieli tego od bardzo dawna, dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, aby każde ulepszenie, które wprowadziliśmy do tych kultowych gier, było w stu procentach Mass Effectem. Nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani możliwością podzielenia się tym momentem z naszymi fanami na całym świecie. Nie możemy się doczekać, aby ponownie usłyszeć historie o ich osobistych Shepardach.”

Mass Effect Legendary Edition zapewnia fanom i nowym graczom możliwość doświadczenia niesamowitego uniwersum i dynamicznej obsady postaci w Mass Effect z ulepszoną oprawą wizualną, jak nigdy dotąd. Zremasterowane modele postaci, dziesiątki tysięcy poprawionych tekstur, shaderów i VFX, zaktualizowane oświetlenie i ulepszone dynamiczne cienie, wolumetria i głębia ostrości zapewniają nowy poziom immersji w trylogię. Gracze będą mieli również możliwość uruchomienia gry w trybach, które faworyzują jakość lub framerate na wszystkich konsolach, w zależności od ich preferencji. 

Ponadto, Mass Effect Legendary Edition zawiera rozszerzony, ujednolicony system tworzenia postaci z opcjami dostępnymi we wszystkich trzech tytułach, co zapewni jednolite wrażenia z całej trylogii. Nowy tryb fotograficzny pozwoli graczom wstrzymać rozgrywkę i uwiecznić osobiste chwile podczas filmowej przygody. Oryginalny Mass Effect posiada zmodernizowany interfejs i UI, rozbudowaną oprawę wizualną światów i poziomów, a także usprawnienia w walce, celowaniu, poruszaniu się i SI.


Mass Effect Legendary Edition posiada rating M (Mature) nadany przez ESRB i jest już dostępne na komputery osobiste poprzez nową aplikację EA App, Origin i Steam, PlayStation 4 i Xbox One ze zoptymalizowaną kompatybilnością wsteczną na PlayStation 5 i Xbox Series X|S.


Sprawdź również!


Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama