DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Medal of Honor: Above and Beyond
Medal of Honor: Above and Beyond

Newsy

Premiera Medal of Honor: Above and Beyond

Medal of Honor: Above and Beyond jest już dostępna. Gra zadebiutowała dziś na platformy Oculus Rift i Steam, oferuje jedną z najbardziej wciągających rozgrywek w wirtualnej rzeczywistości, jakie do tej pory zostały wydane. Gracze mogą zanurzyć się w emocjonującej kampanii jednoosobowej, walczyć w trybach wieloosobowych oraz poznać poruszające historie weteranów wojennych. Medal of Honor: Above and Beyond to tytuł, który rzuca na nowo pokazuje historię II wojny światowej. To rewolucyjne podejście do interaktywnej rozgrywki, które jest połączeniem filmu oraz gry.


Medal of Honor: Above and Beyond


W Medal of Honor: Above and Beyond tryb jednoosobowy to wciągające doświadczenie wirtualnej rzeczywistości, które sprawia, że gracz zakłada prawdziwy mundur żołnierza podczas najważniejszych momentów II wojny światowej. Jako rekrut Biura Służb Strategicznych, poprzednika CIA, możemy zanurzyć się w potężnej historii. Gra oferuje misje rozpoczynające się w Tunezji a kończące się w całej Europie.

„Powrót do serii Medal of Honor i stworzenie tego wciągającego doświadczenia Above and Beyond było dla mnie i dla całego zespołu Respawn prawdziwym zaszczytem” – powiedział Peter Hirschmann, Game Director w Respawn Entertainment. „W tej serii zawsze chodziło o celebrowanie zwykłych ludzi, którzy robili niezwykłe rzeczy w obliczu przytłaczających przeciwności. Above and Beyond kontynuuje tę tradycję. Ze względu na 75. rocznicę II wojny światowej, zachowanie tej historii w tak wyjątkowym medium i przekazanie niezwykłych historii weteranów było dla nas prawdziwym wyróżnieniem. To historie bohaterów ruchu oporu, które zostaną teraz przekazane kolejnym pokoleniom.”

Rozbudowana gra wieloosobowa to aż dwanaście unikalnych map i pięć trybów multiplayer stworzonych z myślą o VR. Gra przywraca klasyczne tryby gry wieloosobowej z poprzednich wersji Medal of Honor, w tym Deathmatch, Team Deathmatch i Dominacja. Nowatorskie zwroty akcji zapewnią tryby Blast Radius i Mad Bomber, w którym gracze rozbrajają wrogie bomby, podkładając własne ładunki wybuchowe. W polowaniu ładunki przeciwników pomoże również dźwięk 3D, który pozwoli na dokładniejsze ich namierzenie i prawidłowe rozbrojenie przed wybuchem.

Wraz z powrotem Galerii z oryginalnego Medal of Honor z 1999 roku, Respawn Entertainment prezentuje również serię krótkich filmów, które zawierają poruszające wywiady z weteranami II wojny światowej. Bohaterowie podzielili się swoimi historiami we wciągających materiałach w wirtualnej rzeczywistości zrealizowanych 360°. Nagrania przeniosły weteranów z powrotem do miejsc, w których byli 75 lat temu. Dzięki innowacyjnej technologii gracze będą mieli okazję usłyszeć opowieść o tych emocjonalnych, wojennych momentach w zupełnie nowej odsłonie. W Galerii Above and Beyond znajduje się także nagrodzony na festiwalach Big Sky Film Festival i St. Louis International Film Festival film dokumentalny „COLETTE” opowiadający historię francuskiego bojownika ruchu oporu.

Reklama

Medal of Honor™: Above and Beyond jest już dostępne w Oculus Store oraz na platformie Steam.


Sprawdź również!


CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama