Premiera Mirror’s Edge Catalyst przesunięta!

macki

Trafiła do nas przykra informacja ze świata gier – premiera Mirror’s Edge Catalyst została przesunięta na 9 czerwca 2016 roku.

Studio DICE próbuje załagodzić sytuację zapewniając, że opóźnienie spowodowane jest wyłącznie “możliwością wprowadzenia większej ilości poprawek“. W obecnej sytuacji najlogiczniejsze wydaje się, że twórcy (jak zwykle) źle obliczyli czas pomiędzy zakończeniem testów akceptacyjnych (beta-testy rozpoczynają się już dzisiaj!), a wypuszczeniem gry na rynek. Istnieje też możliwość, że testerzy Mirror’s Edge już teraz zasypali producentów masą raportów, dlatego projekt jest w fazie “czarnej… kropki”. Miejmy też nadzieję, że to nie będzie kolejny mało smaczny “żarcik” twórców, jak to było w przypadku Wiedźmina 3 (premiera gry przesuwana była kilkukrotnie).

Beta-testy beta-testami, ale nie można traktować ich jako wygodną wymówkę dla przesuwania premiery, każdej bardziej znanej gry.


Jeżeli mimo wszystko nie wypięliście się jeszcze na Electronic Arts, rzućcie okiem na ich oficjalną stronę http://www.mirrorsedge.com/ , w dziale “LEARN ABOUT THE STORY” znajdziecie piękne grafiki z gry.

Na zakończenie przesyłam Wam link do ciekawego artykułu – Cosplay’s outfit: dress as Faith http://www.mirrorsedge.com/news/a-runners-outfit-cosplaying-as-faith.

mirrors-edge-1-concept

Concept art do gry Mirror’s Edge Catalyst – główna bohaterka Faith

Chcesz napisać komentarz?