DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Premiera Mirror’s Edge Catalyst przesunięta!

macki

Trafiła do nas przykra informacja ze świata gier – premiera Mirror’s Edge Catalyst została przesunięta na 9 czerwca 2016 roku.

Studio DICE próbuje załagodzić sytuację zapewniając, że opóźnienie spowodowane jest wyłącznie “możliwością wprowadzenia większej ilości poprawek“. W obecnej sytuacji najlogiczniejsze wydaje się, że twórcy (jak zwykle) źle obliczyli czas pomiędzy zakończeniem testów akceptacyjnych (beta-testy rozpoczynają się już dzisiaj!), a wypuszczeniem gry na rynek. Istnieje też możliwość, że testerzy Mirror’s Edge już teraz zasypali producentów masą raportów, dlatego projekt jest w fazie “czarnej… kropki”. Miejmy też nadzieję, że to nie będzie kolejny mało smaczny “żarcik” twórców, jak to było w przypadku Wiedźmina 3 (premiera gry przesuwana była kilkukrotnie).

Beta-testy beta-testami, ale nie można traktować ich jako wygodną wymówkę dla przesuwania premiery, każdej bardziej znanej gry.


Jeżeli mimo wszystko nie wypięliście się jeszcze na Electronic Arts, rzućcie okiem na ich oficjalną stronę http://www.mirrorsedge.com/ , w dziale “LEARN ABOUT THE STORY” znajdziecie piękne grafiki z gry.

Reklama

Na zakończenie przesyłam Wam link do ciekawego artykułu – Cosplay’s outfit: dress as Faith http://www.mirrorsedge.com/news/a-runners-outfit-cosplaying-as-faith.

mirrors-edge-1-concept

Concept art do gry Mirror’s Edge Catalyst – główna bohaterka Faith

Autor

Nie boję się wyzwań i chętnie podejmuję się nowych zadań. Szukasz grafika 3D? http://alexfoxofficial.wix.com/portfolio Moje hobby to m.in. gry komputerowe i jeździectwo.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

DLC Monster Trucks Expansion zadebiutowało już dziś na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One X, Nintendo Switch i PC.

Newsy

Materiał wideo prezentujący uzbrojenie w Sniper Elite 5. Materiał porusza temat różnorodności broni w grze oraz opcji jej modyfikacji.

Newsy

Już dziś premiera LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów. Gra ukazała się na konsoli PlayStation, Xbox oraz PC.

Newsy

Plan rodzinny Xbox Game Pass będzie miał premierę już pod koniec tego roku. Cena Xbox Game Pass Family Plan będzie znacznie niższa.

Reklama