DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

MXGP 2020
MXGP 2020

Newsy

Premiera MXGP 2020

Firma Milestone z radością ogłasza, że MXGP 2020, najnowszy rozdział w lubianej serii oficjalnych gier FIM Motocross World Championship, można już kupić na platformach PlayStation®4, Xbox One oraz PC. Natomiast, jak niedawno ogłoszono, wersja na PlayStation®5 pojawi się 14 stycznia 2021 roku.W MXGP 2020 gracz może doświadczyć wszystkich emocji aktualnego sezonu MXGP, ścigając się z 68 kierowcami, zarówno z kategorii MXGP jak i MX2 na 19 torach z sezonu 2020. Startując jako nowicjusz, gracz może wybrać, jak osiągnie mistrzostwo: dołączając do już istniejącego zespołu, lub tworząc własny.

W MXGP 2020 Edytor Tras powraca w nowej, ulepszonej wersji, aby jeszcze bardziej wydłużyć żywotność gry. Nowa opcja Heightmaps pozwoli na odtworzenie konfiguracji prawdziwych tras motocrossowych tworzonych na wzgórzach i górach, dodając realizmu i wyzwań, z którymi zmagają się kierowcy w prawdziwym świecie. Aby stworzyć wymarzoną trasę, gracze będą mogli wybrać i dostosować 4 różne typy terenu – równinę, kamieniołom, sad i las, a wszystkie swoje dzieła udostępnić online znajomym.

Reklama

Powraca także jeden z najbardziej lubianych przez fanów tryb Playground. Gracze będą mogli sprawdzić swoje umiejętności na nowych terenach zainspirowanych norweskimi fiordami, a od tego roku będą mogli też wybrać się na przejażdżkę z trojgiem przyjaciół*. Dla jeszcze większej frajdy powróci tryb Waypoint, pozwalający ścigać się maksymalnie czterem graczom.

Tryb multiplayer MXGP 2020 dostanie dedykowane serwery, dzięki czemu gracze nie uświadczą lagów, a tryb Race Director* pozwoli na stworzenie niesamowitych turniejów sieciowych, z ustalaniem pozycji startowych, wyznaczaniem kar i ustawianiem kamer.

Ostatnią wartą wspomnienia cechą gry jest ogromna ilość przedmiotów, których gracz będzie mógł użyć do przystosowania swojej postaci i uczynienia jej całkowicie unikalną i swoją: ponad 10 tysięcy oficjalnie licencjonowanych przez ponad 110 marek świata motocrossu. Nie będą to tylko modyfikacje wyglądu: osiągi motocykla będzie również można poprawić za pomocą prawdziwych replik różnych części.


MXGP 2020 pojawił się w sprzedaży cyfrowej 16 grudnia na platformy PlayStation®4, Xbox One, oraz PC, a w wersji cyfrowej i fizycznej na Playstation®5 14 stycznia 2021.


Sprawdź również!


Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama