DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Scott Pilgrim vs. The World: The Game
Scott Pilgrim vs. The World: The Game

Newsy

Premiera Scott Pilgrim vs. The World: The Game już 14 stycznia 2021

Dziś firma Ubisoft przy współpracy z Universal Games and Digital Platforms ogłosiła, że Scott Pilgrim vs. The World: The Game – Edycja Kompletna pojawi się w sprzedaży 14 stycznia 2021 r., w cenie 59,90 zł na PlayStation 4, rodzinie urządzeń Xbox One, systemie Nintendo Switch, Stadia, Windows PC i Ubisoft+, usłudze subskrypcyjnej Ubisoft*. Gra będzie też grywalna na PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S poprzez opcję wstecznej kompatybilności. Scott Pilgrim vs. The World: The Game – Complete Edition powróci, aby uczcić dziesiątą rocznicę premiery i zawierać będzie oryginalną zawartość do pobrania Knives Chau i Wallace Wells.W tym niepowtarzalnym połączeniu stylu, humoru i klasycznej rozgrywki gracze będą pomagać Scottowi Pilgrimowi zmierzyć się z wrogami, w tym ligą siedmiu złowrogich eksów, oraz walczyć o miłość. Przy okazji na nowo odkryją uwielbianą bijatykę 2D w stylu zręcznościowym, inspirowaną kultową serią komiksów oraz filmem produkcji Universal Pictures z roku 2010. Fani znów się zakochają w ośmiobitowych animacjach Paula Robertsona, docenionej przez krytyków ścieżce dźwiękowej od Anamanaguchi oraz oryginalnych przerywnikach Bryana Lee O’Malleya, twórcy serii komiksów Scott Pilgrim vs. The World.


Co więcej, gracze będą mieli okazję dołączyć do maksymalnie trójki znajomych lokalnie lub online, aby wspólnie pokonywać wrogów, dzielić się zdrowiem i monetami oraz wskrzeszać się nawzajem. Znajomi mogą też rywalizować w minigrach w podprzestrzeni i dzikich partiach zbijaka, a także rzucać sobie wyzwania w epickich starciach battle royale w trybach Boss Rush i Survival Horror.


Sprawdź również!


CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.