DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Tropico 6 na PlayStation 5 i Xbox Series X|S

Newsy

Premiera Tropico 6 na PlayStation 5 i Xbox Series X|S już 31 marca 2022

Premiera Tropico 6 na PlayStation 5 i Xbox Series X|S już 31 marca 2022 roku. Realmforge Studios ogłosił wydanie na konsole nowej generacji. 

Premiera Tropico 6 na PlayStation 5 i Xbox Series X|S już 31 marca 2022 roku. Realmforge Studios ogłosił dziś wydanie swojej najnowszej produkcji na konsole nowej generacji.
Tropico 6 na PlayStation 5 i Xbox Series X|S

Tropico 6 na PlayStation 5 i Xbox Series X|S

Wydanie na konsole PlayStation 5 i Xbox Series X|S będzie dostępne 10 marca 2021, a poza główną grą, zawierać będzie też DLC Llama of Wall Street oraz El Prez Pack z dodatkową misją, nowymi budynkami i mnóstwem opcji na dekorowanie Pałacu Dyktatora oraz jego samego.

Gra Tropico 6 jest już dostępne na PC, Xbox One, PlayStation®4 I Nintendo Switch™.

Sprawdź najniższą cenę Tropico 6 
Sprawdź również: Kolekcja Cyfrowych Gadżetów z Wiedźmina za darmo na GOG.com

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Xbox Game Pass

Microsoft potwierdził, że już 23 sierpnia gra Death Stranding dołączy do biblioteki Xbox Game Pass na PC. Produkcja Kojima Productions jest jednym z najgorętszych tytułów ostatnich lat.

Newsy

EA Sports potwierdziło, że w najnowszej odsłonie FIFA 23 Ultimate Team pojawi się karta Bohatera FUT upamiętniającą Włodzimierza Smolarka, legendę reprezentacji Polski, Widzewa Łódź oraz FC Utrecht. 

Gry za darmo

Bethesda udostępniła dla wszystkich graczy na PC, oraz konsolach PlayStation i Xbox darmowy okres próbny The Elder Scrolls Online. Jeśli chcecie przetestować za darmo...

Xbox Game Pass

Gra Inkulinati dołączy do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej oficjalnej premiery. Najnowsza produkcja warszawskiego studia Yaza Games to inkaustowa strategia.

Reklama