DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Project Cars 3
Project Cars 3

Newsy

Project CARS 3 – zobacz nowy zwiastun

Sprawdź najnowszy zwiastun i dowiedz się, jak gracze pokonują drogę od początkującego zawodnika wyścigów do rajdowej legendy, rywalizują aby zdobywać nowe pojazdy oraz ulepszają i modyfikują zarówno samochody, jak i własną postać w grze Project CARS 3.Gra Project CARS 3 ukaże się 28 sierpnia na konsole PlayStation®4 oraz Xbox One w polskiej (napisy) wersji językowej. W wydaniu pudełkowym gra będzie dostępna w edycji standardowej.

Gra ukaże się również w wydaniu Edycji Deluxe i będzie, tak jak wersja gry na komputery osobiste, dostępna w dystrybucji cyfrowej. 

Edycja Deluxe umożliwi graczom rozpoczęcie przygody z grą na 3 dni przed premierą (25 sierpnia) oraz dostęp do zawartości Przepustki Sezonowej, zawierającej 4 dodatki.

Zamów grę Project CARS 3 przed premierą i zgarnij dodatek Pakiet Zapłonowy. Dzięki niemu gracze otrzymają zestaw elementów do modyfikacji, który pozwoli im spersonalizować zarówno swoich wyścigowych bohaterów, jak i samochody marzeń.

Pakiet Zapłonowy zawiera:

  • 10 unikalnych malowań samochodu
  • 20 naklejek
  • 2 ozdabiające wzory
  • 2 modele felg
  • 2 modele opon
  • 4 tablice rejestracyjne
  • 4 numery wyścigowe
  • 2 nowe postacie (męska i żeńska) z różnymi strojami i wzorami kasków

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Dzięki najnowszemu materiałowi wideo gracze będą mogli zgłębić proces tworzenia gry Little Hope oraz dowiedzą się, w jaki sposób makabryczne procesy czarownic z Nowej Anglii...

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Jeśli uruchomicie grę  Metal Gear Solid V Phantom Pain i powrócić do bazy w swoje urodziny (data którą podaliście na początku gry), będzie tam na...