DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Przegląd ocen gry Greedfall. Ruszaj w podróż na Teer Fradee!

Tajemnicza wyspa Teer Fradee otwiera się na swoich odkrywców! Wczorajsza premiera gry Greedfall na rynku została przyjęta bardzo dobrze, co potwierdzają pierwsze recenzje i oceny graczy. Nakładem CDP gra w wydaniu fizycznym na konsole Playstation 4 i Xbox One jest dostępna do kupienia w dobrych sklepach z grami.Greedfall jest przygodową grą RPG od uznanego studia Spiders, która zabiera graczy w podróż na niezbadany ląd w poszukiwaniu sławy, bogactwa i niezapomnianych przygód. Stary świat umiera, a jego wycieńczoną populację nęka z pozoru nieuleczalna choroba. Tajemnicza i magiczna wyspa Teer Fradee zdaje się być ostatnią nadzieją dla twojej ojczyzny, którą toczy nieznana choroba. Na nowym lądzie czekają sekrety, skarby i fantastyczne przygody do odkrycia. Niełatwe relacje będą iskrzyć między wieloma frakcjami zamieszkującymi wyspę – zarówno osadnikami, jak i tubylcami – w miarę jak swoją historię będzie rozwijać twój bohater, dyplomata i poszukiwacz upragnionego lekarstwa.


Ocena Greedfall


Pierwsze recenzje Greedfall potwierdzają dobre przyjęcie gry przez fanów i media. Nowy tytuł w serwisie Metacritic cieszy się 76 punktami (Xbox One) i średnią ocen graczy na poziomie 8.0. To najlepsza rekomendacja, aby dać się ponieść w podróż na niezbadany ląd i przeżyć prawdziwą przygodę spod znaku RPG.

Reklama

Przepełniona elementami RPG gra od samego początku oferuje graczowi nadanie swojej postaci unikalnego charakteru. Można wybierać spośród wielu opcji wyglądu, atrybutów i talentów. W miarę rozwoju przygody nasz bohater będzie nabywał nowe umiejętności, a także pozna nowych kompanów, którzy będą mu towarzyszyć podczas odkrywania tajemniczej wyspy.


Recenzja Greed fall


Wolność wyboru decyzji leży u podstaw Greedfall – począwszy od kreacji postaci, a na rozwiązaniu przygody kończąc. Torować drogę do sukcesy i władzy można podejmując wpływowe decyzje i rozwijając talenty, umiejętności i atrybuty swojej postaci. Nie bez znaczenia będzie też dobór kompanów, którzy będą graczowi towarzyszyć w podróży, oraz ich unikalne talenty i lojalność. Odpowiedni ekwipunek pozwoli z kolei nadać swojej postaci unikalny wygląd i dostosować styl i mechanikę walki pod upodobania gracza.

Nawiązuj przyjaźnie, sojusze, a nawet graj za plecami innych – dokonując najtrudniejszych wyborów, będziesz kształtować swoje własne przeznaczenie i historię wyspy.


 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Ruszyły testy The Last Oricru na Xbox Series X i S. GoldKnights i Prime Matter udostępnili pierwszy publiczny test obciążeń wyczekiwanego RPG akcji z perspektywy...

Recenzje

Vulcan TKL jest tym, od czego producenci sprzętu dla graczy nas po prostu odzwyczaili - czyli świetnym i dobrym jakościowo sprzętem, za niewygórowaną cenę.

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Reklama