DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Przeżyj pełne emocji chwile w grze Need For Speed Payback

Pędź przez emocjonującą fabułę w idealnie zmodyfikowanym wozie i przemierzaj największy otwarty świat w historii serii. Po raz pierwszy z polskim dubbingiem.

Need for Speed Payback_Car Chase_1080p_wm

Dziś premiera gry Need for Speed Payback na konsole PlayStation 4 i Xbox One oraz na platformie Origin dla komputerów PC. W polskiej obsadzie dubbingowej znaleźli się m.in. Adam „O.S.T.R.” Ostrowski, Joanna Jędrzejczyk i Piotr Stramowski. Większe możliwości modyfikacji, zróżnicowany otwarty świat i widowiskowe momenty, jakich nie widzieliśmy wcześniej, sprawiają, że Need for Speed Payback zapewnia niezapomniane emocje graczom pragnącym przeżyć przygodę życia za kółkiem.
Akcja gry toczy się Fortune Valley, raju hazardzistów. Gracze mogą się wcielić w jedną z trzech postaci: Tylera (Racer), Maca (Showman) i Jess (Wheelman), z których każda ma swój własny styl jazdy. Wspólnie walczą z Familią, podstępnym kartelem, który rządzi miejskim półświatkiem. Driftuj po górskich drogach, przemierzaj pustynne tereny, pędź przez miasto, wykonuj szaleńcze misje i zdobywaj reputację na ulicach, by móc wystartować w ostatecznym wyścigu, który położy kres Familii.
Samochody znajdują się w centrum uwagi w Need for Speed Payback, a wraki stwarzają zupełnie nowe i wyjątkowe możliwości modyfikacji. Zabierz zezłomowane podwozie znalezione na poboczu i zamień je w supersamochód swoich marzeń. Pięć różnych klas pojazdów zapewnia nieograniczone możliwości tuningu graczom, którzy chcieliby stworzyć wyspecjalizowane bryki i zostawić przeciwników w tyle wyścigu, w terenie, drifcie, dragu lub w misjach ucieczkowych.

Widowiskowe pościgi policyjne jeszcze bardziej podnoszą temperaturę na drogach Need for Speed Payback. Inteligentniejsza policja oznacza, że potrzebne będą większe umiejętności, by uciec przed nowymi pojazdami, takimi jak tarany i helikoptery. Czujesz się pewnie? Zapoluj w otwartym świecie na skrzynie–przynęty, które kryją tajemnicze części poprawiające osiągi, ale natychmiast ściągną ci na głowę policyjny pościg.

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama