DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Przygotuj się do walki o fortunę w World of Tanks: Mercenaries

World of Tanks: Mercenaries, kolejny krok w ewolucji World of Tanks na Playstation 4 oraz Xbox, jest od dziś dostępny na całym świecie. Dzięki nowym elementom, takim jak potężne, nowe pojazdy, załogi bohaterów, mapy oraz wybuchowa kampania fabularna, jest to najlepszy moment jak dotąd, by dołączyć do walki. Gracze mogą sami odkryć globalny fenomen, który przyciągnął 15 milionów osób tylko na konsolach, a także zobaczyć jedną z najpopularniejszych gier free-to-play na świecie w zupełnie nowym świetle.

Dostępna do pobrania już teraz obecna wersja gry na PlayStation 4, PlayStation 4 Pro, Xbox One X, Xbox One oraz Xbox 360, wprowadza bazową koncepcję najemników do rozgrywki, dla której tłem jest nowa rzeczywistość, gdzie II wojna światowa nigdy się nie skończyła. Społeczeństwo jest podzielone, a świat zmęczony i pozbawiony nadziei. Ludzie walczą teraz dla siebie i przyjmują zlecenia, by stać się niezależnymi żołnierzami do wynajęcia.

Najemnicy zbierają części z zagrabionych lub porzuconych na polu bitwy pojazdów, by tworzyć całkowicie nowe. Tak powstało nowe drzewko technologiczne ich „narodu”, które łączy w sobie silne punkty niektórych z najpotężniejszych maszyn wojny w historii ludzkości. Gracze będą mogli zdobyć niedostępne nigdy wcześniej pojazdy najemników za darmo dzięki nowemu systemowi Kontraktów. Wykonywanie określonych celów podczas gry, takich jak zniszczenie pewnej ilości czołgów danego narodu w bitwach wieloosobowych, może zapewnić odblokowanie pojazdów z tej nowej, fascynującej armady.

Każdy pojazd jest prowadzony przez unikatową załogę najemników, ze swoją własną historią i stylem rozgrywki. Chcesz wyzwolić piekielną burzę, która zmiecie twoich wrogów, jako japoński partyzant? Storm Hunter to kobieta odpowiednia do tego zadania, która  poprowadzi do boju dostosowany do wściekłej walki ciężki czołg, Needle. A może wolisz nękać wrogów chaotycznym i agresywnym deszczem pocisków? Crazy Snake to twój człowiek – zdobądź go wraz z potężnym lekkim czołgiem, Stubbs! W momencie premiery jest dostępne pięć nowych pojazdów, a “naród” najemników poszerzy swoje szeregi w nadchodzących tygodniach.

Reklama

Zupełnie nowa kampania War Stories otwiera podwoje świata Mercenaries, oferując epicką sagę zbudowaną z opowieści osadzonych na tle alternatywnej historii. „Napad” to pełna akcji fabuła, traktująca o szpiegach, napięciach związanych z bronią nuklearną i napędzanych adrenaliną bitwach czołgów. Śledzi ona losy barwnej ekipy najemników, których wynajęto do zaplanowania i wykonania napadu na tajną placówkę, a potem ucieczki z niej. Ich misją, jeśli zgodzą się jej podjąć, jest kradzież materiałów nuklearnych dla klienta, który posiada atomowe ambicje. Załoga znajdzie się jednak szybko w opałach, zdana na łaskę połączonych sił Stanów Zjednoczonych i Związku Radzieckiego. Wybierz się w podróż pełną niebezpieczeństw z Collectorem, Don Quixote i Borschtem i przekonaj się czy wyjdą z tego cało i z zapłatą za wykonaną robotę w kieszeni! Gracze mogą się zmierzyć z tą opowieścią solo (jak prawdziwi najemnicy) lub zebrać się w grupę z przyjacielem w kooperacyjnym trybie multiplayer.

Świat Mercenaries będzie miał daleko sięgający wpływ na całą grę. Wybór ulubionych map fanów został całkowicie odmieniony, by dopasować się do nowej rzeczywistości. Gracze mogą eksplorować pola bitwy zniszczone wojną i czasem, walczyć na nich i odkrywać ich strategiczne zawiłości na ośmiu nowych mapach dostosowanych do tematu przewodniego najemników.

Jeszcze więcej zawartości Mercenaries zostanie udostępnione w nadchodzących tygodniach i miesiącach, włączając w to nowe dodatki do drzewka technologicznego najemników, nowe mapy i regularnie odbywające się wydarzenia w grze.

Dyrektor ds. Komunikacji na Rynek Konsol z przyjemnością spotka się z Państwem podczas targów Gamescom 2018 w Kolonii. Aby umówić się na spotkanie, prosimy o kontakt.

Reklama

 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama