DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

“Przygotuj się na śmierć”. Już dziś premiera Dark Souls III!

DARK SOULS™ III_20160412130546

12 kwietnia 2016 rokutumblr_o0vaw9r7rY1tkrqfjo1_250, dzisiaj… – Cały świat zatrzymał się na chwilę wraz z otwarciem bram do Królestwa Lothric. (Poza Japończykami, oni mają taką możliwość od 24 Marca…)

Dzień wyczekiwany przez wielu graczy w końcu nadszedł i na półkach sklepowych pojawił się najnowszy twór od FromSoftware, czyli Dark Souls III.

Wraz z nową grą zostaje nam zaprezentowana fascynująca historia w realiach mrocznego fantasy, a po tak dobrych ocenach jakie tytuł zdążył już zebrać, możemy spodziewać się tylko najlepszego.

Dodatkowo warto zaznaczyć, iż oprawa audiowizualna oraz graficzna są na najwyższym poziomie, a twórcy Dark Souls znowu stanęli na wysokości zadania aby dopracować nawet najmniejsze szczegóły.

Reklama

Warto również wspomnieć o tym, że system walki został unowocześniony oraz ulepszony i każdemu zaleca się dokładne poznanie z czym mają do czynienia, gdyż trzecia część z serii na pewno nie jest dla fanów łaskawa. (Natomiast jest sprawiedliwa).

Na domiar tego poniżej zamieszczam dwa filmiki oraz zachęcający do grania obrazek.

5 powodów, dlaczego NIE POWINNIŚCIE grać w Dark Souls III.

Reklama

 

 

Wszystkim życzę na tę podróż najlepszego GIT GUD, a recenzji oraz Let’s Play spodziewajcie się nadchodzącej przyszłości.

Reklama

1452370915_hqdefault

Grę Dark Souls III można zamawiać w atrakcyjnej cenie na Kinguin.net 

AdWordsDarkSouls3_970x250_1_

Autor

Jedyny w swoim rodzaju, najwspanialszy z najwspanialszych, prawdziwy geniusz zła!

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Już jutro w życie wejdzie najnowsza aktualizacja, która wniesie kilka poprawek takich jak np: – regulacja Greatsword, Soul’s Greatsword, Farron Flashsword, Dancer’s Enchanted Sword...

Newsy

Kto się skusi? Dark Souls III ma już ponad 100 tysięcy graczy! To mroczne RPG z dnia na dzień zyskuje coraz więcej fanów. Grę wyróżnia nie...

Reklama