DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Przysięga Ucznia

Newsy

Przysięga Ucznia – najnowszy najazd w Destiny 2 już 5 marca

Przysięga Ucznia – najnowszy najazd w Destiny 2 już 5 marca o godz. 19:00 czasu polskiego. Zagraj za darmo w Destiny 2.

Przysięga Ucznia – najnowszy najazd w Destiny 2 już 5 marca o godz. 19:00 czasu polskiego. Podczas tego wydarzenia Strażnicy wyruszą do czyhającej na złowrogich bagnach Piramidy w świecie tronowym Savathûn, aby odkryć jej mroczny sekret.
Przysięga Ucznia

Przysięga Ucznia już jutro

Najazdy to szczytowe aktywności dla sześciu graczy w Destiny 2. Do wzięcia udziału w wydarzeniu szykują się najlepsze drużyny ogniowe, które spróbują swoich sił w wyścigu o tytuł i pas Pierwszych na świecie. W tym samym czasie fani będą mogli podziwiać ich zmagania, aby wspólnie świętować zwycięstwo.

Zagraj za darmo w Destiny 2

Drużynom ogniowym, które chcą wziąć udział w wyścigu o tytuł Pierwszych na świecie w najeździe „Przysięga Ucznia” przypominamy, że przez pierwsze 24 godziny aktywny będzie tryb Próby:

  • Tryb Próby sprawi, że moc wszystkich graczy będzie przez pierwsze 24 godziny niższa o 20 poziomów w stosunku do napotkanych wrogów.
  • Podczas trybu Próby moc artefaktu będzie wyłączona.
  • Docelowy limit mocy drużyn podczas wszystkich starć wynosi 1530.
    • Poziom wyższy niż 1530 nie zapewni żadnych dodatkowych korzyści.
Sprawdź również: Premiera Destiny 2: Królowa-Wiedźma

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Xbox Game Pass

Microsoft potwierdził, że już 23 sierpnia gra Death Stranding dołączy do biblioteki Xbox Game Pass na PC. Produkcja Kojima Productions jest jednym z najgorętszych tytułów ostatnich lat.

Newsy

EA Sports potwierdziło, że w najnowszej odsłonie FIFA 23 Ultimate Team pojawi się karta Bohatera FUT upamiętniającą Włodzimierza Smolarka, legendę reprezentacji Polski, Widzewa Łódź oraz FC Utrecht. 

Gry za darmo

Bethesda udostępniła dla wszystkich graczy na PC, oraz konsolach PlayStation i Xbox darmowy okres próbny The Elder Scrolls Online. Jeśli chcecie przetestować za darmo...

Xbox Game Pass

Gra Inkulinati dołączy do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej oficjalnej premiery. Najnowsza produkcja warszawskiego studia Yaza Games to inkaustowa strategia.

Reklama