DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Overcooked!
Overcooked!

Newsy

Pudełkowa edycja gry Overcooked! już w sprzedaży

Cenega, oficjalny partner Sold Out w Polsce, ma przyjemność przypomnieć, że w dniu dzisiejszym do sprzedaży trafiła pudełkowa edycja gry Overcooked! All you can eat w wersji na PlayStation 4 i Nintendo Switch. Tytuł ukazał się pod polskim tytułem: Overcooked! Jesz ile chcesz w polskiej wersji językowej (napisy) na PlayStation 4 i pod oryginalnym tytułem w angielskiej wersji językowej na Nintendo Switch. Gra jest również dostępna na PlayStation 5 i Xbox Series X | S.Sprawdź oferty sklepów i obejrzyj zwiastun gry Overcooked! Jesz ile chcesz na https://overcooked.cenega.pl/.


W tej pysznej, kompletnej edycji znajdziesz odnowione i połączone gry Overcooked! i Overcooked! 2 – Rozgotowani! wraz z całą dodatkową zawartością. Zakosztuj kulinarnego chaosu, odkrywając setki poziomów i grając w trybie współpracy w coraz to groźniejszych i dziwniejszych kuchniach. Dodatkowo, w Jesz ile chcesz po raz pierwszy w historii pierwsza część serii dostała polską wersję językową (napisy)!

 • Overcooked! — teraz online
  Po raz pierwszy gra Overcooked! ma w pełni zintegrowany tryb gry wieloosobowej online. Podziwiaj ulubione kuchnie z obydwu części gry we wspaniałej oprawie 4K i graj ONLINE!
 • Wieloplatformowy tryb gry wieloosobowej
  Zakosztuj kulinarnego chaosu ze wszystkimi znajomymi dzięki wieloplatformowemu trybowi wieloosobowemu i funkcji czatu głosowego. Wspólna kolejka gry wieloosobowej oznacza krótszy czas oczekiwania na grę i więcej czasu na kulinarną rozwałkę!
 • Uczta dla oczu!
  Dzięki niesamowitej oprawie 4K obie gry z serii Overcooked! wyglądają teraz lepiej niż kiedykolwiek.
 • Pyszna nowa zawartość!
  Nowe poziomy, nowi kucharze, nowy wymiar chaosu — tylko w edycji Overcooked! Jesz ile chcesz.
 • Wiele trybów!
  Gracze mają do dyspozycji tryb kampanii, przetrwania i ćwiczeniowy, a także wprowadzony w edycji Jesz ile chcesz tryb wspomagania! Ten ostatni obejmuje liczne opcje dla kucharzy preferujących spokojniejszą rozgrywkę – więcej czasu na przyrządzenie potraw, dłuższe rundy oraz możliwość pomijania poziomów.
 • Gra dostępna dla wszystkich!
  Overcooked! Jesz ile chcesz
  zawiera opcje ułatwień dostępu, dzięki którym jak najwięcej graczy może dołączyć do kulinarnej zabawy, w tym skalowalny interfejs, czcionkę dla dyslektyków i tryb dla daltonistów.

Sprawdź również!


CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama