DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Quake Champions – Rozegrano milion starć w trybie bramy, wszyscy gracze otrzymują nową czempionkę Athenę gratis

Cóż, to wszystko zasługa fraggerów z #QuakeFam. Podczas specjalnego Festiwalu bramy Quake Champions, który rozpoczął się dwa i pół tygodnia temu, dla uczczenia premiery tego nowego trybu drużynowego, gracze wzięli udział w ponad 1 milionie starć bramy. Teraz cała społeczność może zgarnąć łupy za tę ciężką pracę: najnowsza czempionka z obsady gry, Athena, została odblokowana dla wszystkich gratis, nawet jeśli nie posiadają oni Pakietu Czempionów.

Gracze, którzy posiadają już Athenę, nie muszą się martwić. Dla was też coś mamy – ultraunikatowa fabularna skórka Atheny z kamuflażem jest wasza, także gratis.

Festiwal bramy przyniósł wcześniej graczom skórkę macek dla wszystkich broni startowych, wyłącznie za zalogowanie się; skórkę cekaemu do anihilatora za 100 tysięcy starć i fabularną skórkę dla Scalebearera za 500 tysięcy starć.

Brama to najnowszy tryb w Quake Champions, skoncentrowany na celach, w którym dwie drużyny po czterech graczy rywalizują w zaciekłych starciach w ataku i obronie. Gracze pojawiają się w grze ze wszystkimi broniami i pełnym zapasem zdrowia i pancerza. Kiedy jedna drużyna atakuje, próbując zamknąć bramę, druga się broni. Nie ma tu odrodzeń, a więc mamy do czynienia z dziką próbą umiejętności i strategii, w której jeden frag oznacza, że odpadasz z rundy.

Reklama

Quake Champions jest już we wczesnym dostępie na Bethesda.net oraz na platformie Steam. Specjalna edycja pakietu Scalebearera, która zawiera potężną figurkę galaktycznego watażki, ekskluzywną skórkę „Oni” dla Scalebearera i niesamowite nagrody do odebrania w grze, jest dostępna przez muve.pl By dowiedzieć się więcej, odwiedź www.Quake.com.


CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama