DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege w ten weekend za darmo!

rain

Jeżeli jeszcze ktoś z Was nie miał okazji sprawdzić jak wygląda Rainbow Six Siege  to w ten weekend rozpoczynając od teraz możecie ściągnąć grę za darmo na Steam oraz Uplay.

Dodatkowo pragnę zaznaczyć, iż tę taktyczną strzelankę można nabyć po niższych cenach w ramach promocji. W przypadku standardowej edycji mówimy tutaj o 30%, a Gold Edition zawierający Season Pass dostępny jest o 40% taniej.

Gdzie tkwi haczyk? Nigdzie, a na domiar tego dobrego możemy grać bez obaw, że nasz poświęcony czas pójdzie na straty, gdyż jeżeli zdecydujemy się na zakup to wszystko co dotąd zdobyliśmy pozostanie na naszym koncie.

Reklama

Pozostaje w takim razie tylko życzyć powodzenia w nadchodzących rozgrywkach.

Na zakończenie chciałbym dodać, iż w dniach 15-17 została również otwarta beta gry Doom, gdzie z tego co mi wiadomo każdy może zakosztować najnowszego tworu od id Software.

Reklama
Autor

Jedyny w swoim rodzaju, najwspanialszy z najwspanialszych, prawdziwy geniusz zła!

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Promocje dla graczy

Ruszyła wyprzedaż w Ubisoft Store. W niskich cenach znalazły się między innymi gry z serii Far Cry, Assassin’s Creed oraz Splinter Cell.

Newsy

Ubisoft+ trafi na konsole Xbox Series X|S oraz Xbox One. Koszt usługi wynosi 59,99 zł miesięcznie. Ubisoft+ wejdzie w skład Xbox Game Pass?

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Watch Dogs: Legion już dostępne! Najnowsza produkcja od Ubisoftu  jest już dostępna na całym świecie na Xbox One, PlayStation 4, Epic Games Store i...

Reklama