DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege w ten weekend za darmo!

rain

Jeżeli jeszcze ktoś z Was nie miał okazji sprawdzić jak wygląda Rainbow Six Siege  to w ten weekend rozpoczynając od teraz możecie ściągnąć grę za darmo na Steam oraz Uplay.

Dodatkowo pragnę zaznaczyć, iż tę taktyczną strzelankę można nabyć po niższych cenach w ramach promocji. W przypadku standardowej edycji mówimy tutaj o 30%, a Gold Edition zawierający Season Pass dostępny jest o 40% taniej.

Gdzie tkwi haczyk? Nigdzie, a na domiar tego dobrego możemy grać bez obaw, że nasz poświęcony czas pójdzie na straty, gdyż jeżeli zdecydujemy się na zakup to wszystko co dotąd zdobyliśmy pozostanie na naszym koncie.

Pozostaje w takim razie tylko życzyć powodzenia w nadchodzących rozgrywkach.

Na zakończenie chciałbym dodać, iż w dniach 15-17 została również otwarta beta gry Doom, gdzie z tego co mi wiadomo każdy może zakosztować najnowszego tworu od id Software.

Autor

Jedyny w swoim rodzaju, najwspanialszy z najwspanialszych, prawdziwy geniusz zła!

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.