DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Razer nowym partnerem strategicznym SK Gaming

Razer, wiodąca marka lifestylowa dla graczy oraz SK Gaming – organizacja, której marka stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych w dziedzinie e-sportowej rywalizacji, ogłosiły dziś rozpoczęcie strategicznego partnerstwa. Zarówno Razer, jak i SK Gaming wniosły pionierski wkład w rozwój całego ekosystemu profesjonalnych rozgrywek wideo, a ich stały w nim udział ukształtował tę gałąź przemysłu rozrywkowego.

unnamed (16)

Strony zainaugurowały współpracę od podpisania umowy sponsorskiej, na mocy której Razer przekaże SK Gaming swój najnowszy profesjonalny sprzęt audio na zasadach wyłączności. Gracze zrzeszeni w organizacji SK Gaming wesprą z kolei, jako konsultanci, inżynierów Razera podczas opracowywania nowych rozwiązań technologicznych i produktów. Organizacja, w której szeregach znajdują się niektórzy z najlepszych e-sportowców świata to dla producenta sprzętu idealne źródło wiedzy, dzięki któremu nieustannie ulepszane technologie jeszcze mocniej wyjdą naprzeciw wymaganiom nawet najbardziej ambitnych i bezkompromisowych graczy.

To dla nas wyjątkowo ekscytujące – mieć okazję pracować z taką e-sportową potęgą jak SK Gaming

Tak samo mocno dążymy do osiągnięcia perfekcji, a apetyt na zwycięstwa jest wpisany w nasze DNA. Jesteśmy gotowi, aby razem kłaść nowe kamienie milowe na drodze rozwoju e-sportu”

Min-Liang Tan, współzałożyciel i CEO Razer

Reklama

Razer ma szerokie doświadczenie i długą historię współpracy z e-sportowcami, czego owocem jest szereg opracowanych z ich udziałem urządzeń, takich jak klawiatury, myszki czy słuchawki. Razer BlackWidow, pierwsza mechaniczna klawiatura gamingowa, Razer DeathAdder, najlepiej sprzedająca się mysz gamingowa świata, czy charakterystyczne headsety z serii Razer Kraken to doskonałe przykłady produktów, które producent opracował z udziałem gamingowych profesjonalistów w myśl przyświecającego marce Razer motta: For Gamers. By Gamers. (Dla Graczy. Od Graczy.)

Więcej informacji o linii produktów SK Gaming oraz Team Razer: http://rzr.to/sk-gaming.

Więcej informacji o linii produktów audio Razer: razerzone.com/gaming-audi

 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama