DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Razer oraz OUYA Publishing świętują wydanie “ChargeShot” – niezależnego hitu studia Cowboy Color

Do graczy spragnionych dynamicznej rozgrywki w starym stylu trafia gra, która już podbiła serca pecetowców. Od teraz „ChargeShot” jest dostępny na Razer Forge TV, Android TV, Amazon Fire TV oraz NVIDIA Shield.

ChargeShot

OUYA Publishing poinformowała dziś o premierze rozszerzonej edycji gry “ChargeShot”, która pierwotnie ukazała się tylko na komputery PC. Gra stworzona przez niezależne studio Cowboy Color, jest drugą multiplatformową produkcją wydaną w przeciągu kilku miesięcy przez OUYA Publishing, spółkę w całości należącą do Razera. Gracze mogą już teraz cieszyć się androidową wersją “ChargeShot” na Razer Forge TV, Android TV, Amazon Fire TV oraz NVIDIA Shield, a z okazji premiery gry przygotowano dla nich trwającą przez tydzień obniżkę ceny (7,99 $). Do zaktualizowanej wersji gry dodano 4 nowe, grywalne postacie, w tym odwzorowaną postać współzałożyciela i CEO firmy Razer, Min-Liang Tana, oraz nowy tryb gry związany z przechwytywaniem celu „Gem Master”.

“Wygląda na to, że za każdym razem, kiedy którykolwiek z moich pracowników ma do czynienia z grą niezależną, kończę w niej jako dziwna postać. Prawdopodobnie dlatego, aby mogli mnie wirtualnie upokorzyć spuszczając srogi łomot”

„Całe szczęście wybierają do tego dobre gry, i „ChargeShot” nie jest tutaj wyjątkiem”.

Reklama

Min-Liang Tana

źródło: informacja prasowa

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Razer na CES 2022 zaprezentował nowe gamingowe laptopy z serii Blade, w tym Razer Blade 14, Razer Blade 15 i Razer Blade 17.

Sprzęt

Razer poszerza swoją ofertę urządzeń do streamingu, prezentując podstawową kamerkę internetową oraz kartę przechwytującą - Kiyo X i Ripsaw X.

Sprzęt

Firma Razer, wiodąca na świecie marka lifestylowa dla graczy, ogłosiła dziś nową klawiaturę BlackWidow V3, także w wersji bez panelu numerycznego, kontynuującą legendę pierwszej...

Sprzęt

Razer Huntsman Mini to pierwsza w historii 60-procentowa klawiatura Razera opracowana dzięki sugestiom użytkowników już teraz dostępna z tradycyjnymi klawiszami lub ulepszonymi liniowymi przełącznikami...

Reklama