DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Aktualności

Razer partnerem Team Queso

Razer, wiodąca na świecie marka lifestylowa dla graczy, oraz hiszpański Team Queso – pierwsza esportowa drużyna, grająca wyłącznie w gry mobilne, poinformowały dzisiaj o zawiązaniu strategicznego partnerstwa. Na mocy dwurocznej umowy Team Queso będzie używać smartfona Razer Phone podczas meczów turniejowych. Dodatkowo drużyna zostanie wyposażona także w inne urządzenia peryferyjne Razera.

razer_construct_1920x1080

Razer Phone, pierwszy na świecie smartfon zaprojektowany specjalnie do gier, to urządzenie idealne do mobilnego esportu na najwyższym poziomie. Ekran z odświeżaniem 120 Hz, procesor Qualcomm Snapdragon 835 oraz 8 GB pamięci RAM zapewniają graczom doświadczenie płynności i braku opóźnień, które są kluczowe podczas esportowej walki na turniejach gier mobilnych.

Team Queso rywalizuje w różnych grach – Clash Royale, Vainglory, Arena of Valor oraz Hearthstone. W skład drużyny wchodzi wielu najlepszych graczy z Hiszpanii, Europy i innych rejonów świata. Zespół został założony w 2017 roku, a jego obecni członkowie m.in. są zwycięzcami mistrzostw ESWC Paris Clan Wars, mocnymi faworytami Vainglory8 League oraz coraz lepiej poczynają sobie w Arena of Valor.

Współpraca z Team Queso to kolejny milowy kamień w bogatej historii Razera jako pioniera esportu”. – powiedział Min-Lian Tan, współzałożyciel i CEO Razera. „Esportowe turnieje gier mobilnych są dokładnie tym, do czego został zaprojektowany Razer Phone. Nie mogę doczekać się chwili, kiedy zobaczę dominację graczy z Team Queso w turniejach”.

Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z Razerem, który przez następne dwa lata będzie oficjalnym dostawcą wyposażenia dla Team Queso”. – powiedział Alvaro ‘Alvaro845’ G. Buitrago, CEO Team Queso. „Nasza organizacja powstała w 2017 roku i była pierwszym zespołem esportowym koncentrującym się na grach mobilnych. Kilka miesięcy później pojawił się Razer Phone – pierwszy smartfon stworzony dla graczy przez graczy. Nie potrafię wyobrazić sobie lepszego połączenia, pozwalającego na wzmocnienie mobilnego esportu w nadchodzących latach”.

W ramach umowy sponsorskiej Razer przekaże graczom z Team Queso profesjonalne turniejowe myszki, klawiatury, zestawy słuchawkowe i podkładki.

 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Aktualności

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Aktualności

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Aktualności

Edycja The Final Cut ukaże się na konsole PlaySation 4 + 5 oraz Xbox One + Series X już 16 listopada w bogatym wydaniu...